• Informacje na temat:

  naczelny serwisu

Artykuły na temat: naczelny serwisu
 • Śmierć szefa serwisu hiphop.buja.pl

  W nocy z 6 na 7 listopada około godziny 1.30 w Rumii przed swoim pubem "Alibi" został zamordowany redaktor naczelny serwisu hiphop.buja.pl, Darek "DeeKay" Kirszling. Nieznani sprawcy skatowali go do nieprzytomności, a następnie wrzucili go do rzeki.

 • Nie żyje Łukasz Brzezicki, zastępca redaktora naczelnego Wirtualnemedia.pl

  W środę, 8 maja, zmarł Łukasz Brzezicki, zastępca redaktora naczelnego Wirtualnemedia.pl. O jego śmierci poinformowała na swojej stronie redakcja portalu. Dziennikarz miał 33 lata.

 • Wojciech Mann wróci do Trójki? "W mediach publicznych są karni żołnierze"

  Nowy dyrektor i redaktor naczelny Programu III Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski ogłosił, że zaprosił do powrotu dziennikarzy, którzy w atmosferze skandalu w ostatnim czasie rozstali się z Trójką. Czy jest szansa na powrót Wojciecha Manna?

 • Trójka: Mariusz Owczarek nowym dyrektorem muzycznym. Kto wraca do stacji?

  Nowym dyrektorem muzycznym Programu III Polskiego Radia został Mariusz Owczarek, który poprowadzi też specjalne wydanie Listy Przebojów. Nowy dyrektor i redaktor naczelny Kuba Strzyczkowski namówił do powrotu dziennikarzy, którzy w ostatnim czasie ogłosili swoje odejście.

 • Durczok: Dzień zaczynam od biegania

  Na co dzień opanowany redaktor naczelny "Faktów" TVN, prywatnie Kamil Durczok jest zapalonym miłośnikiem motorów. Jesteście ciekawi, czy dziennikarz zaczyna dzień od faktów i nie ma dość polityki?

 • Tomasz Lis zwolniony

  ...w budowę serwisu internetowego, który sam określał mianem "polskiego 'Huffington Post'", czyli odpowiednikiem amerykańskiej witryny newsowej i bloga politycznego, który w maju 2005 roku utworzyli...

 • Nie żyje Andrzej Godlewski

  W wieku 49 lat zmarł dziennikarz prasowy i publicysta radiowy Andrzej Godlewski. W latach 2011-2016 pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego TVP1. Był też odpowiedzialny za audycje publicystyczne i społeczne.

 • Lis redaktorem naczelnym "Newsweeka"

  Tomasz Lis zostanie nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek" - poinformował serwis NaTemat.pl. Do tego czasu funkcję szefa "Newsweeka" będzie pełniła Aleksandra Karasińska, we "Wprost" zastępczyni Lisa, która dziś zastąpiła na stanowisku redaktora naczelnego polskiej wersji Newsweeka, Wojciecha Maziarskiego.

 • Jerzy Urban w Polsat News w stroju biskupa i papierosem

  Gościem ostatniego odcinka programu Polsat News "Skandaliści"(emisja w sobotę, 7 marca) był Jerzy Urban. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" pojawił się przed kamerami w stroju biskupa, zapalił też na wizji papierosa.

 • Aerosmith: Chcieli być jak amerykańscy Led Zeppelin

  W niedzielę, 13 stycznia mija 40 lat od ukazania się na rynku debiutanckiej płyty zespołu Aerosmith. "Ta płyta pokazywała w jakim kierunku grupa chce pójść i oddawała jej ambicje" - mówi Wiesław Weiss, redaktor naczelny miesięcznika "Teraz Rock".