• Informacje na temat:

  nad krążkiem

Artykuły na temat: nad krążkiem
 • De Mono: Wyskoczyć z krążkiem

  Informowaliśmy już, że grupa De Mono pracuje obecnie nad nową studyjną płytą. Zespół ma przygotowane pięć utworów, a kolejne piosenki mają powstać jeszcze w tym roku. Wokalista Andrzej Krzywy w rozmowie z INTERIA.PL zapowiada, że premierowy materiał ukaże się najprawdopodobniej na przełomie lutego i marca 2006 roku.

 • Natasza Urbańska pracuje nad płytą

  W sieci właśnie zadebiutował nowy utwór Nataszy Urbańskiej zatytułowany "Runnin’". Wokalistka pracuje nad materiałem na drugą płytę, choć fani artystki będą musieli na ten krążek jeszcze trochę poczekać. Gwiazda musicalu "Polita" twierdzi, że jest pełna optymizmu, energii i wiary w powodzenie tego projektu.

 • Aleksandra Szwed pracuje nad debiutancką płytą

  Aleksandra Szwed zamierza w wyjątkowy sposób uczcić 20-lecie pracy artystycznej - gwiazda pracuje nad debiutancką płytą. Wkrótce ukazać się ma zapowiadający ją singiel. Krążek nie będzie utrzymany w jednym klimacie muzycznym, znajdą się na niej utwory z gatunku rocka, funku, i jazzu.

 • "Korona królów": Mateusz Król pracuje nad debiutancką płytą

  ...muzyce. Aktor już kilka miesięcy temu rozpoczął intensywne prace nad swoim debiutanckim albumem. - Nie każdy o tym wie, ale muzyka jest moją drugą pasją. Kocham grać na gitarze, pisać teksty i śpiewać. W tym kierunku się też rozwijam, ale za wcześnie na szczegóły - mówił Interii Król.  Obecnie wiadomo, że aktor pracuje nad krążkiem ze swoim menedżerem. Więcej szczegółów zdradził również...

 • Cher kończy pracę nad nową płytą

  Legenda amerykańskiej sceny Cher od dłuższego czasu pracuje nad swą nową, 26. już płytą. Artystka podzieliła się ze swoimi fanami dobrą nowiną - album jest już prawie gotowy.

 • Kortez: Chciałbym pracować nad nową płytą, ale mam zbyt dużo koncertów

  .... "Chciałbym już pracować nad tą płytą drugą, bo mam trochę materiału, ale z racji tego, że mam bardzo dużo koncertów, nie mogę zacząć pracować nad drugim krążkiem" - mówi Kortez agencji informacyjnej(...) nadejdzie czas na pracę nad kolejnym krążkiem. "Chciałbym, żeby przyszedł właściwy czas na pracę nad drugą płytą, żebym był z niej usatysfakcjonowany, żeby nie robić nic na siłę, tylko, żeby oddać sens...

 • Recenzja White Lies "Friends": Marnowanie potencjału

  Są takie albumy, które rozpoczynają się dobrze, trwają i początkowo wydają się nad wyraz przyjemne, ale w trakcie słuchania odchodzą w tło zwykłych czynności. Niestety, "Friends" White Lies jest tego typu krążkiem.

 • Nowe wieści z 33Obroty Studio

  ...33Obroty Studio nie próżnuje. Obecnie trwają tam prace nad drugim krążkiem projektu Pezet/Noon, tym razem zatytułowanym "Muzyka poważna".

 • Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel) nagrywa debiutancką płytę. Premiera jesienią

  Ekskluzywny Menel chce udowodnić, że nie samą modą żyje. Od kilku miesięcy każdą wolną chwilę poświęca na pracę nad własnym krążkiem. Na przestrzeni maja i czerwca ma ukazać drugi singiel artysty, a cały materiał ujrzy światło dzienne jesienią. Bloger przyznaje, że w ten sposób spełnia marzenie swojego życia.

 • "Drużyna pierścienia"

  Na usta ciśnie się tylko jedno słowo: nareszcie! Rhapsody Of Fire wreszcie powrócili z nowym krążkiem. Krążkiem, który bez wątpienia usatysfakcjonuje legiony ich wiernych fanów, jak i przysporzy im wielu nowych. Muzyka Włochów ma jedną istotną cechę: kocha się ją, lub nienawidzi.

Zdjęcia na temat: nad krążkiem