• Informacje na temat:

  nad zycie

Artykuły na temat: nad zycie
 • "Ojciec": Życie rodzinne

  ...zdecydowanie więcej dzieli niż łączy - relacja między nimi jest niewspółmierna, pełna napięć, sporów, różnic pokoleniowych i źle odczytanych intencji. Nad trumną nieboszczki, która jeszcze do niedawna stanowiła(...) krojenia pigwy w ósemki i robienia dżemu. Mała scena, w której zauważyć można jakiś promyk nadziei - próbę spojrzenia na siebie jeszcze raz, a przede wszystkim szansę na porozumienie ponad podziałami. 6/10

 • "Włoskie wakacje": Słodkie życie

  ...z ról w "Dunkierce" Christophera Nolana, "Pierwszym śniegu", czy "Avengers. Końcu gry". W międzyczasie dojrzewał jego scenariusz do "Włoskich wakacji", pomysł na które narodził się ponad dziesięć lat temu(...)!" - żartobliwie dodaje reżyser. Liam Neeson również przyznał, że praca nad "Włoskimi wakacjami", była dla dla niego wyjątkowa i znaczyła znacznie więcej niż tylko zdjęcia na kolejnym planie filmowym: "To...

 • Pierce Brosnan uratował życie Halle Berry

  Halle Berry i Pierce Brosnan stworzyli niezapomniany duet w filmie „Śmierć nadejdzie jutro”. Podczas zdjęć do tej produkcji odtwórca roli Jamesa Bonda udowodnił, że jest zaradny także w prawdziwym życiu. Gdy Berry zakrztusiła się figą, Brosnan uratował ją z opresji, wykorzystując chwyt Heimlicha.

 • Emilia Clarke: Życie po "Grze o tron"

  ...wcześniej z powodu tajemniczej choroby prawie pożegnała się z życiem. Najbardziej chciałaby śpiewać, ale nie potrafi przekuć swojej pasji w sukces. Clarke przyznała, że praca nad scenami...

 • Wraca "Życie nad rozlewiskiem"

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem II". W czwartej serii zostaną pokazane korzenie sagi pokoleń trzech kobiet. Główne bohaterki ponownie grają Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek i Olga Frycz.

 • "Życie nad rozlewiskiem": Oświadczyny

  W czwartej części serialu "Życie nad rozlewiskiem" miłość, która połączyła Basię Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Tomasza Zawoję (Jerzy Schejbal), wreszcie doprowadzi ich do... ołtarza. Zdradzamy, że Tomasz oświadczy się ukochanej, a oświadczyny zostaną przez nią przyjęte!

 • Elżbieta Romanowska: Myślę o planie B na życie

  Jak podkreśla Elżbieta Romanowska, na tę chwilę aktorstwo jest jej priorytetem. Nie ukrywa też, że myśli nad inną ścieżką kariery zawodowej. Jej zdaniem warto mieć w zanadrzu coś dodatkowego, czym można się zająć, w razie gdyby telefony od producentów i reżyserów milczały.

 • "Sanatorium miłości": Pandemia koronawirusa i życie podczas izolacji

  Bohaterowie "Sanatorium miłości 2", wzorem poprzedniej edycji mieli spotkać się z widzami TVP w specjalnym, wielkanocnym odcinku programu. Realizację zdjęć zaplanowano nad morzem, ale z uwagi na stan epidemii ogłoszony w kraju, seniorzy musieli pozostać w swoich domach.

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • Reżyserka "Nad życie" ze Złotym Wawrzynem

  Anna Plutecka-Mesjasz - reżyserka filmu "Nad życie", inspirowanego biografią znanej siatkarki Agaty Mróz, została nagrodzona przez Polski Komitet Olimpijski Złotym Wawrzynem 2012.

Zdjęcia na temat: nad zycie
Wideo na temat: nad zycie
Dyskusje na temat: nad zycie