• Informacje na temat:

  nadać nowe

Artykuły na temat: nadać nowe
 • Żółwie trwają nadal

  ...przeniosą widzów do początku historii żółwi - świata lśniących wieżowców Manhattanu i podziemi Nowego Jorku.

 • Muniek Staszczyk nadal w szpitalu. Wokalista przeszedł ciężką chorobę

  ...wokalista T.Love na Facebooku. Posłuchaj utworu "Dirty Streets of London" w serwisie Tekściory.pl! W czerwcu Muniek Staszczyk powrócił z nowym singlem "Pola". To pierwsza zapowiedź jego nowej...

 • "King Kong": Nowe szczegóły!

  W prasowym wywiadzie reżyser Peter Jackson ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) zdradził kilka nowych szczegółów na temat swojego najnowszego filmu. "King Kong" będzie miał 200-milionowy budżet i powstanie w Nowej Zelandii. Przy jego produkcji znajdzie zatrudnienie niemal 2 tysiące osób.

 • Niemczyk nadal w "Ranczu"?

  Możliwe, że w kolejnej serii serial u "Ranczo" nadal będziemy mogli oglądać Leona Niemczyka. Twórcom pozostało sporo niewykorzystanego materiału ze znanym, nieżyjącym już aktorem, i prawdopodobnie użyją go w nowych odcinkach.

 • Radni Suwałk nadali ulicy imię Andrzeja Wajdy

  Radni Suwałk (Podlaskie) podjęli w środę uchwałę o nadaniu jednej z ulic w centrum miasta imienia nieżyjącego reżysera Andrzeja Wajdy. Wajda urodził się w Suwałkach i jest honorowym obywatelem tego miasta.

 • Nadal nie ma blondynki

  Telewizja Polska nadal poszukuje tytułowej bohaterki do nowego serial u "Blondynka". Dotychczasowe kandydatki - Anna Guzik i Magda Schejbal - nie spodobały się producentom.

 • Berlinale nadal bez faworyta

  Festiwal w Berlinie przekroczył już swój półmetek, ale nadal nie widać filmu, któremu można by z czystym sumieniem przyznać Złotego Niedźwiedzia. Stephen Frears (Cheri") i Chen Kaige ("Forever Enthrelled") wracają w swych nowych dziełach do sprawdzonych już tematów. Niestety, bez powodzenia. Z Berlina pisze specjalny wysłannik INTERIA.PL.

 • Danzig: Nowe życie klasyków

  ..."Skeletons" - to tytuł nowego albumu amerykańskiej grupy Danzig, tym razem wyłącznie z przeróbkami.

 • Cree: Diabli nadali

  ..." - zapewnia Sebastian w rozmowie z PAP Life. Dyskografię jego zespołu zamyka koncertowy album "15 Cree" (2009), wydany z okazji 15-lecia działalności. Posłuchaj nowego utworu "Diabli nadali...

 • Jacek Bromski nadal prezesem SFP

  Walny Zjazd Stowarzyszenia Filmowców Polskich, który odbył się 23 kwietnia w Warszawie, wybrał nowe władze. Prezesem największej w Polsce organizacji zrzeszającej ludzi filmu, ogromną większością głosów, został ponownie wybrany Jacek Bromski.

Zdjęcia na temat: nadać nowe
Wideo na temat: nadać nowe
 • "Pierwsza miłość": "Nadal go kochasz?"

  Karol (Karol Strasburger) postanawia rozmówić się z szantażystą. Umawia się na przekazanie pieniędzy. Spokoju jednak nie da się kupić… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "The Crown": Nowa obsada, ta sama historia

  Królowa Elżbieta (Olivia Colman) stawia czoła szybko zmieniającej się Wielkiej Brytanii, a jej rodzina nadal walczy z panującymi zasadami monarchii i pragnieniami rozpadającego się życia osobistego. Olivia Colman (Królowa Elżbieta II), Helena Bonham Carter (Księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (Książę Filip), Josh O’Connor (Książę Karol), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Peter Morgan (Scenarzysta/Twórca) oraz Suzanne Mackie (Producent Wykonawcza) opowiadają o nowym sezonie serialu „The...

 • Piotr K. nadal lansuje się na salonach!

  Piotr K. chciał być postrzegany jako "najmłodszy polski milioner", biznesmen nowej generacji, który zrobił zawrotną karierę. Jednak chłopakowi zostały postawione zarzuty prokuratorskie, a jego byli współpracownicy nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Mimo kolejnych oskarżeń wpływających do prokuratury, Piotr K. nadal pojawia się na celebryckich eventach. Po tym, jak zaatakował dziennikarkę stacji

Dyskusje na temat: nadać nowe
 • Re: "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  Bez Kubasińskiej to już nie będzie taki serial jak z nią. Miała drugą planową rolę którą umiała nadać sens odcinkowi. Dla mnie Pani Małgosia Socha została Violletą Kubasińską. Mam wielką nadzieje że zagra w nowych odcinkach Brzyduli bo na to zasługuje.

 • Re: Kwaśniakowa wychodzi za mąż!

  futrze z chomików,wychudzona,ale z mocnym postanowieniem odzyskania sklepu.Niestety geszeftu już nie ma,ponieważ Marek,po tym jak kupił na bazarze licencjat z marketingu i zarządzania,postanowia nadać interesowi nowe oblicze.Zamiast towaru dla mas stawia na luksus dla wybranych i kupuje za ciężkie pieniądze skafandry astronautyczne.Ostatnimi czasy bowiem wzrosło zainteresowanie prywatnymi lotami