• Informacje na temat:

  nadaje com

Artykuły na temat: nadaje com
 • Marzena Rogalska: Co nadaje sens jej życiu?

  W zeszłym roku Marzena Rogalska (47 l.) po czternastu latach zakończyła swój związek. Dziś jej serce znów mocniej bije. O nowym wybranku nie mówi jednak zbyt wiele. Słynie bowiem z tego, że życia prywatnego mocno strzeże. Niespecjalnie lubi się też chwalić swoją działalnością charytatywną, a przecież miałaby o czym opowiadać. Tygodnik "Rewia" ujawnia kilka tajemnic z życia gwiazdy "Pytania na śniadanie", o których do tej pory wiedziało niewielu...

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • „Barwy szczęścia”: Gawron nie nadaje się na gwiazdę?

  ..., że staną się hitami. Menadżer wprost powie aspirującemu do miana gwiazdy Gawronowi, że... nie nadaje się na gwiazdę. - Czego mi brakuje? - zaatakuje go Ricardo. - Masz w domu lustro? - zapyta go...

 • Recenzja Neil Young "Storytone": Niespożyte zapasy kreatywności

  Niedawno nadawał z antycznej budki telefonicznej. Teraz zmienia biegun i wydaje płytę nagraną aż dwukrotnie.

 • "Belfer": Sebastian Fabijański nie nadaje się do stworzenia stałego związku? Znów jest singlem...

  Jeszcze kilka miesięcy temu Sebastian Fabijński i Olga Bołądź byli przekonani, że spędzą razem resztę życia... Podobno wzięli nawet ogromny kredyt na zakup mieszkania i planowali ślub. Niestety, uczucie, które ich połączyło, nie przetrwało próby czasu. Jak informuje jeden z tabloidów, przystojny aktor zaniedbywał swą ukochaną! Olga Bołądź uznała ponoć, że Sebastian po prostu nie nadaje się do...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • "Na Wspólnej": Do filmu się nie nadaję

  Aktorem został właściwie przez przypadek. Gdyby w zakładach FSO nie było kółka aktorskiego, to podobnie jak większość mężczyzn z jego rodziny, byłby inżynierem.

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • Barbara Kurdej-Szatan jeszcze wiele musi się nauczyć. Nie nadaje się do pracy w TVP?

  Nie spodziewano się, że właśnie Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) poprowadzi „Kocham Cię, Polsko”. Miała braki podczas zdjęć próbnych, więc została wysłana na solidne szkolenie. Niektórzy po cichu opowiadają, że nie nadaje się do roli gospodyni show i nie na długo zagrzeje miejsce w TVP.

 • "Eden": Daft Punk, seks i narkotyki

  "Eden" Mii Hansen-Love to film o dojrzewaniu, beztroskich latach młodości i prawdziwej pasji - muzyce, która nadaje sens wszystkiemu. Polski dystrybutor zaprezentował 4 fragmenty obrazu.

Zdjęcia na temat: nadaje com
Wideo na temat: nadaje com
 • "Tajemnica Sagali": Co się stało z głównym bohaterem serialu?

  "Samo branie udziału w tym serialu było dużo przygodą. Z perspektywy czasu fajnie to oceniam, super doświadczenie. Owszem, myślałem, żeby pójść dalej, ale jeśli chodzi o wykształcenie aktorskie to zupełnie nie mój świat. Nie nadaję się. Owszem, fajne jest granie, występowanie, ale żeby edukować się w tym kierunku? Nie widziałem siebie w tym" - powiedział Grzegorz Ruda, czyli serialowy Kuba Zawilski. Co działo się z dziecięcym aktorem po zakończeniu serialu? Sprawdźcie!

 • Milos Forman: Co cię nie zabije...

  Zdobywca Oscara w głównej roli, w ekscytującej historii swojego życia. Pomimo, że o Milošu Formanie powstało już kilka filmów dokumentalnych, pozostaje on ciągle źródłem emocji i inspiracji. W ciągu ostatnich piętnastu lat nastąpiło sporo znaczących zmian w życiu reżysera. O tych najważniejszych Miloš Forman mówił jednak rzadko, choć miały one ogromny wpływ zarówno na niego samego, jak i jego filmową twórczość. Twórca dokumentu, Miloš Šmídmajer, filmuje przez 5 lat: przygląda się życiu...

 • Co dziś robi Magda Masny z "Koła fortuny"?

  Hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" Magda Masny opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o popularności, jaką przyniosły jej występy w telewizji i o swoim życiu po zakończeniu programu. Masny prowadzi obecnie kwiaciarnię. "Nie szukałam sobie już innego miejsca w telewizji. Nie mam w sobie pazura dziennikarza. Myślę, że nie nadawałabym się do tego"  - wyznała.

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...