• Informacje na temat:

  nadała informację

Artykuły na temat: nadała informację
 • Radni Suwałk nadali ulicy imię Andrzeja Wajdy

  Radni Suwałk (Podlaskie) podjęli w środę uchwałę o nadaniu jednej z ulic w centrum miasta imienia nieżyjącego reżysera Andrzeja Wajdy. Wajda urodził się w Suwałkach i jest honorowym obywatelem tego miasta.

 • Faithless: Nadal grają?

  Kilka dni temu pojawiły się informacje, że angielska taneczna formacja Faithless, po trwającej obecnie trasie koncertowej, zakończy karierę. Jednak wytwórnia BMG, która wydaje płyty brytyjskiej grupy, twierdzi, że to nieprawda.

 • Catatonia nadal razem

  Wytwórnia płytowa dla której nagrywa walijska grupa Catatonia zaprzecza pogłoskom o bliskim rozpadzie zespołu. Ostatnio bowiem do mediów dotarły informacje, jakoby wokalistka Cerys Matthews oddaliła się towarzysko od pozostałych członków kapeli. Piosenkarka nie wyraziła jeszcze własnej opinii o sprawie, jako że przebywa obecnie w szpitalu.

 • "Pasja" nadal dzieli

  "Pasja" , nowy film Mela Gibsona, ciągle wzbudza kontrowersje w Stanach Zjednoczonych. Tym razem przeciwko opowieści o 12 ostatnich godzinach Jezusa Chrystusa przed Ukrzyżowaniem, wypowiedzieli się przedstawiciele Komitetu Amerykańsko-Żydowskiego (American Jewish Committee). Zarzucili oni scenarzyście i reżyserowi, że usiłuje cofnąć 40 lat postępu w dialogu pomiędzy światem chrześcijańskim i Żydami.

 • Mariusz Grzegorzek nadal rektorem łódzkiej "filmówki"

  Prof. Mariusz Grzegorzek został w czwartek, 14 kwietnia, ponownie wybrany rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. Będzie kierował uczelnią w latach 2016-2020.

 • Co stanie się ze spadkiem po Arecie Franklin? Ostatnia wola artystki nadal nie zrealizowana

  Spisana ostatnia wola legendarnej wokalistki została odnaleziona pod poduszkami na sofie. Informację o testamencie potwierdziła rodzina zmarłej gwiazdy. Choć miało to miejsce już kilka tygodni temu, sąd nadal nie wydał decyzji, czy znalezione zapiski można uznać za legalny dokument.

 • Korn nadal z Davidem Silverą

  Członkowie słynnej amerykańskiej formacji Korn zdementowali informację, zgodnie z którą jego szeregi opuścił David Silvera. Perkusista gra dalej w grupie i weźmie udział w nagraniach nowej płyty, następcy multiplatynowego albumu "Issues".

 • Kelly Osbourne nadal panną

  22-letnia Kelly Osbourne, córka słynnego rockowego małżeństwa Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, wyśmiała pogłoski, jakoby w ostatni weekend wyszła za mąż. Według niepotwierdzonych informacji ślub Kelly z Matty Derhamem, basistą grupy Fields, miał się odbyć w ostatni weekend podczas muzycznego festiwalu w Irlandii.

 • Wakacje już się rozpoczęły i ruch na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów wyraźnie osłabł. Na pierwszym miejscu już od ponad miesiąca utrzymuje się grupa Ich Troje. Według oficjalnych informacji wytwórni Universal, płytę "ad.4" nabyło już ponad 180 tysięcy fanów zespołu.

 • "Nadal mam w sobie power"

  Po sporym sukcesie debiutanckiej płyty "LOL" w Polsce, duet Blog 27 promował wydawnictwo poza granicami naszego kraju, odwiedzając między innymi Niemcy, Austrię, Węgry, a nawet Japonię. Jednak częste koncerty i spotkania promocyjne spowodowały, że w zespole nie działo się najlepiej. W październiku 2006 roku fani Blog 27 otrzymali zaskakującą informację, że z zespołu odeszła Ala. Tym samym do...

Zdjęcia na temat: nadała informację
Wideo na temat: nadała informację
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1742.

  Trwa wizja lokalna nad rzeką z udziałem Krzepińskiego. Porywacz twierdzi, że Marta sama wpadła do rzeki, a on próbował ją ratować. Na miejsce przyjeżdża Artur z Modestem. Jasnowidz rozbudza w Chowańskim nadzieję, że jego żona wcale nie utonęła Darek dostaje informację, że niemiecka liga nadal jest zainteresowana Sałatką. Józek uświadamia sobie, że ewentualny wyjazd z kraju rozdzieli go z Julitą

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1740.

  Artur wyznacza nagrodę za jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Marty. Wkrótce następuje przełom w sprawie jej zaginięcia: porywacz Walawskiej - Krzepiński - zostaje aresztowany. Angela myśli tylko o Robercie. Dziewczyna nie ma czasu dla przyjaciół, jest gotowa zrezygnować z wymarzonej podróży dookoła świata, która bez ukochanego nie ma dla niej sensu, a nawet pragnie mieć z Milewiczem dziecko. Iwona nadal myśli o zmianie zawodu, a Hubert i Klara starają się ją przekonać, że jest stworzona...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1860.

  Natalia nadal boi się Macieja i nie chce wracać do swojego mieszkania, choć ukochany nalega. Czujność Zwoleńskiej zostaje uśpiona, kiedy Łukasz przekazuje jej zdobyte o Oliwierze i Wilku informacje. W drodze do studia nagraniowego Ula i Hubert zauważają zataczającego się Wolana, bezdomnego, któremu pomagała Amelia. Z mężczyzną jest źle, więc wzywają karetkę. Wkrótce orientują się, że Piotr Wolan przed laty odnosił sukcesy jako muzyk rockowy. Waleria nie zamierza wybaczyć Stefanowi, ale uważa,...

Dyskusje na temat: nadała informację
 • Re: "M jak miłość": Znowu razem

  prostuję informację, 14 godzin temu SW nadała zgoła odmienny komunikat https://wiadomosci.wp.pl/sluzba-wiezienna-o-stefanie-w-nowe-informacje-6339241683794049a