• Informacje na temat:

  nadaniem

Artykuły na temat: nadaniem
 • Krzysztof Krawczyk i Andrzej Kosmala nadal razem. "Łatwiej rozwód z żoną dostać"

  Na podstawie wpisu Andrzeja Kosmali "Super Express" zasugerował, że menedżer po latach zamierza rozstać się z Krzysztofem Krawczykiem.

 • Katarzyna Figura: Nadal zachwyca

  Świetna aktorka i prawdziwa seksbomba. Mężczyźni do niej wzdychali, kobiety zazdrościły ponętnych kształtów. Nadal zachwyca talentem, urodą i dystansem do życia.

 • Nadal się miota

  Miłośników "Prawa Agaty" nieustannie dręczy pytanie: Czy mecenas Dębski zwiąże się wreszcie z Agatą? - Nie tak szybko. Najpierw mój bohater rozstanie się z prokurator Okońską - zdradza Leszek Lichota.

 • Żółwie trwają nadal

  Nie wszyscy kojarzą jego nazwisko, ale to Kevin Eastman jest współtwórcą kultowych Wojowniczych Żółwi Ninja. Wraz z Peterem Lairdem stworzyli czwórkę niekonwencjonalnych żółwi, których Mistrzem jest Splinter - zmutowany szczur. Razem z nim żółwie walczą z czarnymi charakterami. Najnowszy sezon serialu wyprodukowany przez Nickelodeon zachwyci wszystkie pokolenia fanów. Pełne akcji odcinki przeniosą widzów do początku historii żółwi - świata lśniących wieżowców Manhattanu i podziemi Nowego Jorku.

 • Muniek Staszczyk nadal w szpitalu. Wokalista przeszedł ciężką chorobę

  Jakiś czas temu Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Wielkiej Brytanii. W oficjalnym oświadczeniu poinformowano, że najbliższe koncerty artysty zostały odwołane. Teraz wokalista sam zabrał głos i poinformował fanów o swoim stanie zdrowia.

 • "Wiadomości" nadal liderem

  W czerwcu największą widownię gromadziły "Wiadomości", a "Teleexpress" miał największy udział w rynku.

 • "Bodyguard Zawodowiec" nadal numerem jeden

  ​“Bodyguard Zawodowiec" obronił pierwszą pozycję w amerykańskim box-office. Film Patricka Hughesa drugi tydzień z rzędu cieszy się największą popularnością w tamtejszych kinach.

 • "Dziewczyna zła", czyli Andrzej Żuławski nadal zaskakuje

  "Mowa ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego nakręcona została na podstawie ostatniego i bardzo osobistego scenariusza Andrzeja Żuławskiego. Teraz mamy szansę poznać jego kolejny tekst, napisany ponad 50 lat temu. To słowa utworu "Dziewczyna zła", motywu muzycznego filmu "Mowa ptaków". Teledysk, nakręcony w ramach promocji ścieżki dźwiękowej, ma właśnie swoją premierę.

 • Shakira chodzi po wodzie. Zobacz teledysk "Nada"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Nada" z jej ostatniej płyty "El Dorado".

 • Diabli nadali nowy serial

  Od 19 czerwca TVN Siedem rozpocznie emisję pierwszego sezonu serial u "Diabli nadali".

Zdjęcia na temat: nadaniem
Wideo na temat: nadaniem
 • "Pierwsza miłość": "Nadal go kochasz?"

  Karol (Karol Strasburger) postanawia rozmówić się z szantażystą. Umawia się na przekazanie pieniędzy. Spokoju jednak nie da się kupić… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Rafael Nadal się żeni. Wesele na bogato!

  Według hiszpańskiej prasy Rafael Nadal zaprosił na swój ślub 500 gości. Są wśród nich między innymi koszykarz Pau Gasol, piosenkarz Enrique Iglesias, piłkarz Cristiano Ronaldo oraz gwiazdy tenisa: Roger Federer i Carlos Moya, a także król Hiszpanii Juan Carlos. Będzie to najprawdopodobniej najbardziej efektowny ślub w tym roku. Uroczystość odbędzie się 19 października na Majorce w forcie La Fortaleza - najdroższej nieruchomości w kraju. Na 8 hektarach znajduje się m. in. kilka basenów,...

 • Klaudia Halejcio nadal tańczy

  Klaudia Halejcio przyznaje, że taniec stał się jej wielką pasją, dlatego nie przestaje doskonalić swoich umiejętności. Wciąż umawia się na lekcje z Tomkiem Barańskim, który partnerował jej w „Tańcu z gwiazdami”. Zapisała się również na zajęcia grupowe.

Dyskusje na temat: nadaniem