• Informacje na temat:

  nadchodzącej jesieni

Artykuły na temat: nadchodzącej jesieni
 • Supergrupy, super reedycje, super jesień?

  Koniec z wakacyjnymi piosenkami i przebojami lata. A co ciekawego znajdziemy na półkach sklepowych z płytami podczas nadchodzącej jesieni? Zapraszamy do naszego przewodnika!

 • Lana Del Rey, David Gilmour, Slayer i inni. Premiery płytowe jesień 2015 - świat

  Po wakacyjnej przerwie sypnęło nowościami płytowymi - poniżej możecie sprawdzić największe premiery nadchodzącej, coraz większymi krokami, muzycznej jesieni.

 • TVP zaprezentowała jesienną ramówkę

  Grażyna Torbicka oraz Piotr Kraśko zostali tegorocznymi przewodnikami po jesiennych nowościach Telewizji Polskiej. Konferencja ramówkowa jak zawsze zgromadziła w siedzibie stacji najjaśniejsze i te najdłużej panujące gwiazdy, ale także nowo odkryte, które będą miały okazję zaprezentować się widzom nadchodzącej jesieni.

 • Kylie Minogue zmiecie Britney Spears?

  Przedstawiciele brytyjskiego przemysłu muzycznego już zacierają ręce - zanosi się bowiem na zaciętą rywalizację o miano najpopularniejszej płyty nadchodzącej jesieni na Wyspach. Dokładnie tego samego dnia, 17 listopada, ukazują się nowe płyty Britney Spears i Kylie Minogue.

 • Dr Misio i Wojciech Smarzowski znowu razem: Zobacz teledysk "Strach XXI wieku". Kiedy premiera nowej płyty?

  Do sieci trafił teledysk "Strach XXI wieku" będący tytułowym utworem z nadchodzącej płyty grupy Dr Misio. To kolejna współpraca Arkadiusza Jakubika z reżyserem Wojciechem Smarzowskim.

 • Cieszanów Rock Festiwal 2014: Znamy szczegółowy program

  Nowy teledysk Luxtorpedy, premiera najnowszej płyty zespołu Maciej Maleńczuk&Psychodancing, koncerty Patyczaka, Speculum, Cochise i Łydki Grubasa na scenie alternatywnej - organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal odkrywają ostatnie karty programu nadchodzącej edycji.

 • Szymon Majewski jako Magda M.

  ...szymonowej "Magdy M." nadchodzącej jesieni zobaczymy stałe punkty programu m.in. kultowe "Rozmowy w tłoku".

 • Nowy talk-show w telewizji

  ...). Przypomnijmy, ze to nie jedyne nowości TVN24 nadchodzącej jesieni. W niedzielę, 23 sierpnia, zadebiutuje nowy program Marcina Leśkiewicza - "Barometr", w sobotę, 5 września, na antenie stacji...

 • Nergal chciał zagrać w "Klerze". "Wojtek, nie pamiętałeś"

  Już na kilka tygodni przed premierą "Kler" został okrzyknięty "najważniejszym polskim filmem ostatniego trzydziestolecia" i najgorętszym tytułem jesieni. Wyczekiwane i szeroko komentowane dzieło(...) w nadchodzącej produkcji reżysera. Ostatecznie jednak z planów Nergala nic nie wyszło. "Wojtek, nie pamiętałeś" - zażartował. Cały wywiad z Nergalem i zespołem Behemoth będziecie mogli wkrótce przeczytać...

 • Kto zagra przed Alicią Keys w Poznaniu?

  ...grupa, która do jesieni 2012 roku występowała pod nazwą Underground Fly. Razem z nazwą członkowie grupy postanowili zmienić również styl muzyczny. Rockowe brzmienie zostało wzbogacone o instrumenty(...). Jesteśmy ogromnie zmotywowani tym faktem, że dźwięki UFly zabrzmią na tej samej scenie i poprzedzą to wielkie show. Zaprezentujemy utwory z nadchodzącej płyty. Będzie się działo! Do zobaczenia w Poznaniu...

Dyskusje na temat: nadchodzącej jesieni