• Informacje na temat:

  nadchodzący sezon

Artykuły na temat: nadchodzący sezon
 • Nowy sezon Teatru Telewizji: Od Chopina do Wyspiańskiego

  Dziewięć premier teatralnych, m.in. "Prymas Hlond" w reż. Pawła Woldana i "Wesele" w reż. Wawrzyńca Kostrzewskiego, zobaczymy do końca roku w Teatrze Telewizji w TVP 1. Sezon rozpocznie się 10 września premierą "Fryderyka" w reż. Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej.

 • Prokop razy trzy

  Nadchodzący sezon będzie prawdziwym festiwalem Marcina Prokopa. Dziennikarz poprowadzi aż trzy programy! W tym nowy teleturniej.

 • Uciecha: Kino i teatr w jednym

  ...8 września o godzinie 10:00 w krakowskim kinoteatrze "Uciecha" odbyła się konferencja prasowa poświęcona otwarciu nowej, drugiej już sali reaktywowanego kina oraz filmowo-teatralnemu repertuarowi na nadchodzący sezon.

 • Jedenaścioro tegorocznych absolwentów wydziału aktorskiego łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej podpisało w czwartek, 23 czerwca, umowy o pracę na nadchodzący sezon z Teatrem Nowym w Łodzi. W ramach projektu "Scena Młodych" aktorzy planują realizację czterech premier.

 • Nadchodzi czas Julii Pietruchy

  Nadchodzący sezon ma należeć do Julii Pietruchy. Zbliża się premiera filmu "Miasto z morza", w którym młoda aktorka gra jedną z głównych ról. Niedługo w TVP1 zadebiutuje także serial "Blondynka", w którym Pietrucha wcieli się w panią weterynarz.

 • Vader: Plany na 2003 rok

  Powoli krystalizują się plany zespołu Vader na nadchodzący 2003 rok. Zespół na pewno nie wyda nowej studyjnej płyty, która jest planowana dopiero na 2004 rok! Wszyscy fani grupy będą mieli natomiast okazję kupić kolejny w dyskografii mini-album, który zostanie wydany jesienią przyszłego roku.

 • Marta Gałuszewska: Pracowity 2018 rok

  Wśród gwiazd, które wystąpią podczas Sylwestra z Dwójką w Zakopanem, znajdzie się także zwyciężczyni "The Voice of Poland", Marta Gałuszewska. Wokalistka zdradziła Interii swoje plany na nadchodzący rok.

 • AC/DC: Posłuchaj "Play Ball"

  Grupa AC/DC zaprezentowała premierowo nowy utwór "Play Ball", który zapowiada nadchodzący album "Rock or Bust".

 • "Brzydula Betty III" w Polsce

  W nadchodzący weekend filmowy kanał telewizyjny FoxLife rozpocznie emisję trzeciego sezonu serial u obyczajowego - "Brzydula Betty". Będzie to jednocześnie - jak zapewni nadawca - premiera serialu w Polsce.

 • Aktorskie odkrycia roku

  Niektórzy z nich są absolutnymi debiutantami, inni dopiero ostatnimi kreacjami aktorskimi zwrócili uwagę na swój nieprzeciętny talent. Przedstawiamy największe aktorskie odkrycia mijającego sezonu.

Zdjęcia na temat: nadchodzący sezon
Wideo na temat: nadchodzący sezon
 • Co gwiazdy mają w szafie na nadchodzący sezon?

  Joanna Przetakiewcz, Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Weronika Rosati i Natalia Lesz opowiadają, co z modowych nowości znalazło się w ich szafie...

 • Edward Miszczak o 20-leciu TVN i nowej ramówce

  Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, odsłonił jesienne karty. Nadchodzący sezon to dla stacji wyjątkowy moment - 20 lat istnienia! Poza gorącymi nowościami, postawiono również na kontynuacje hitowych produkcji. Sprawdźcie, co czeka was już od września!

 • "House of Cards": Netflix informuje o zakończeniu produkcji

  Netflix postanowił zakończyć produkcję „House of Cards”. Nadchodzący szósty sezon serialu będzie ostatnim. Oświadczenie pojawiło się około doby po oskarżeniu Kevina Spaceya o molestowanie. Wyrażono w nim również zaniepokojenie doniesieniami na temat aktora. Władze Netflixa przekonują, że decyzja została podjęta już miesiąc wcześniej.

Dyskusje na temat: nadchodzący sezon
 • Re: "Pułapka": Cztery trupy na drugi sezon

  , groziła mu eksmisja, a musiał sfinansować swój nadchodzący ślub i miesiąc miodowy. Początkowo chciał tylko okr aść sąsiada, jednak, gdy ten go nakrył, zastr zelił go z zimną kr wią i ukrył cia ło