• Informacje na temat:

  nadchodzi prawdziwy

Artykuły na temat: nadchodzi prawdziwy
 • Nadchodzi Mr. Cool

  ...nominację do Złotego Globu i znakomite recenzje. W jednej z nich żartem napisano: "Clooney uważaj, bo nadchodzi Mr. G.! Jest równie przystojny co ty, inteligentny i nie brak mu talentu". Ciekawi...

 • Nadchodzi "Potępienie"

  Grupa Christ Agony, legenda polskiego black metalu, zakończyła nagrania nowego albumu "Condemnation".

 • Justyna Steczkowska: Nadchodzi cygańskie szaleństwo

  Po zakończeniu trasy promującej płytę "Anima", Justyna Steczkowska rozpoczyna "cygańskie szaleństwo" związane z premierą albumu "I na co mi to było?" nagranego wspólnie z serbskim trębaczem - Bobanem Markovićem.

 • Seriale sprzed lat na wakacje

  Nadchodzi czas letnich przygód i wakacyjnych podróży. Stacje telewizyjne przygotowały serialowe propozycje w stylu retro. Przypomnimy sobie produkcje z dawnych lat.

 • Nas: Eminem jest w porządku

  Podczas konferencji prasowej, jaka odbyła się w Londynie, amerykański raper Nas przekonywał zgromadzonych dziennikarzy, że nadchodzi chwila, w której hip-hop odrodzi się na nowo, a na scenie pojawi się mnóstwo młodych wykonawców. Raper bronił też Eminema.

 • "Planeta Singli 3": Zamknięcie trylogii

  Ślubu życzyli im wszyscy, takiego wesela nie życzył im nikt... Zobaczcie najbardziej zwariowany zjazd rodzinny w polskim kinie! Ale najpierw obejrzyjcie zwiastun filmu, który stanie się niedługo waszą ulubioną komedią na Walentynki. Nadchodzi trzecia część, a zarazem wielki finał hitu, który pokochały miliony Polaków.

 • "Ocaleni": Na pomoc ruszył im cały świat

  ...12 chłopców z nastoletniej drużyny piłkarskiej, razem z trenerem, wyrusza na zwiedzanie olbrzymiej jaskini Tham Luang położonej na północy Tajlandii. Jej podziemne korytarze ciągną się przez 10 kilometrów i są położone setki metrów pod ziemią. W pewnym momencie nadchodzi potężny monsun i deszczowa woda zalewa wejście do jaskini, a następnie topi kolejne jej odcinki. Chłopcy wraz z trenerem...

 • Kobiety przed tv, faceci do kuchni

  Nadchodzący czerwiec zapowiada się na miesiąc cierpienia dla setek tysięcy kobiet w Polsce. Rozmowy, ekrany telewizorów, kolumny gazet, reklamy i plakaty na ulicach polskich miast zdominowane przez piłkę nożną. Na szczęście, nadchodzi ratunek!

 • Stąpając po śladach Bruce'a Lee

  Przez dziewięć miesięcy Tony Leung z trudem wstawał z łóżka. Przez 270 dni - według jego rachuby - chodził spać z obolałymi kośćmi, a mięśnie paliły go żywym ogniem. Najgorszy moment nadchodził jednak, kiedy dzwonił budzik...

 • "Obietnica": Przyszłość należy do nich!

  ..."Nadchodzi nowe, piekielnie zdolne pokolenie! Możliwość oglądania tych młodych ludzi w akcji była dla mnie szokiem i uświadomiła mi moje własne ograniczenia. Przyszłość należy do nich" - mówi Dawid Ogrodnik, gwiazda "Obietnicy", o młodych aktorach z filmu Anny Kazejak.

Dyskusje na temat: nadchodzi prawdziwy
 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  CUD , prawdziwy "cót"! Hanka obwinięta w psześcierdło wraca po odwaleniu numeru z kamieniem blokujoncym wejście do pieczary? Ludzie!!! pomódlcie się o rozum, bo zaraza nadchodzi z Zachodu i zagraża niepodległości naszej kochanej Łojczyzny1 Nie obglądajcie KLERU ( bo grzech!) i uwierzcie w zmartwychwstanie Hanki z domu Karton!

 • Re: BrzydUla zagrała w filmie

  Julia to prawdziwy talent aktorski.Powodzenia,nie wątpię że zrobi karierę,ma nieprzecietny talent,do tego jest śliczna.Zazdrośnicy aż pienią się z zazdrości,pisząc bzdury,nic to nie da,talent obroni się.Kochajcie gwiazdy,oto nadchodzi piękna i utalentowana Julia.