• Informacje na temat:

  nadgarstku

Artykuły na temat: nadgarstku
 • Zaskakujące odkrycie w sprawie Kim Dzong Una! Nie do wiary, co wyszło na jaw

  ....  "New York Post" podaje, że podczas ostatniego filmu opublikowanego przez państwowe media, zauważono bliznę na nadgarstku Kim Dzong Una, która ma świadczyć o jego problemach zdrowotnych.  Prawdopodobnie opisywany ślad na nadgarstku jest znakiem po przebytym zabiegu dyktatora.  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Kourtney Kardashian pokazała nagie zdjęcie i zaliczyła wpadkę!

  ...lekarza" - zażartował jeden z fanów. Inny wielbiciel celebrytki z kolei zauważył, że jej sutek został "przyklejony" na... nadgarstku! Też to widzicie? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  ...operacjach plastycznych. Miał je m.in. za uszami, przy nosie, u podstawy szyi i na nadgarstku. Na ramionach widoczne były rany kłute spowodowane przez wstrzykiwanie leków nasennych. Michael Jackson...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • ...w nadgarstku. Mężczyznę przyjmuje doktor Dominika Gajda. Wstępne badanie niepokoi lekarkę, gdyż rana głowy może oznaczać krwiaka albo pęknięcie czaszki. Do szpitala przyjeżdża dziewczyna pacjenta, która...

 • Co łączy Madonnę i Marylę Rodowicz?

  Tajemna wiedza wywodząca się z judaizmu zwana kabałą jeszcze do niedawna była szalenie modna. Po sukcesie w Hollywood szybko przybyła do Europy. Czerwona nitka na nadgarstku miała zapewnić powodzenie i zdrowie. Dziś jest już w odwrocie, ale niektóre gwiazdy, jak na przykład Madonna, wciąż są pod jej wpływem.

 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są już ze sobą ponad 10 lat!

  ...nadgarstku. Poznali się w 2003 roku w stołecznym Teatrze Rozmaitości. Ona - 22-letnia wówczas studentka krakowskiej PWST - przyjeżdżała do Warszawy na próby do spektaklu "Disco Pigs", roli, która miała być...

 • Drugi ślub Victorii Beckham

  "VIII.V.MMVI" - taką treść zawiera nowy tatuaż na nadgarstku Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama w ten oryginalny sposób upamiętniła odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Zdjęcia na temat: nadgarstku
Dyskusje na temat: nadgarstku