• Informacje na temat:

  nadia córka

Artykuły na temat: nadia córka
 • Tamara Arciuch pokazała zdjęcie z córką! To rozczuliło internautów!

  Tamara Arciuch (44 l.) jest mamą trójki dzieci, z czego najmłodsza Nadia ma 4 lata. To właśnie z nią aktorka pozuje do najnowszego zdjęcia. Słowa, które dołączyła do wpisu, zrozumie każda matka.

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Iza Kuna rozpacza! Wszystko przez córkę

  ...na myśli swoją córkę, 23-letnią dziś Nadię Kurzelewską. Teraz jednak sprawy nieco się skomplikowały, bo dzieli je prawie 14 tysięcy kilometrów. Wszystko dlatego, że córka aktorki opuściła rodzinny dom(...) zbyt dobrego zdania.  "Nie spodobało mi się tam. Ani klimat, ani przyroda, ani zakupy, po prostu nic. Jestem najeżona na to miejsce, bo moja córka tam jest, przemawia przeze mnie złość i nie jestem...

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • Piotr Zelt odetchnął z ulgą! Córka polubiła jego nową partnerkę!

  .... Katarzyna Krawczyk zdawała sobie sprawę, że jej ukochany nie zwiąże się z kimś, kogo nie zaakceptuje Nadia. Spadł więc jej kamień z serca, gdy córeczka aktora ją polubiła" - czytamy w tygodniku. Co...

 • Zarażała wirusem HIV. Jest wyrok

  Na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu skazał w czwartek (26 sierpnia) niemiecki sąd w Darmstadt piosenkarkę z zespołu No Angels, 28-letnią Nadię Benaissę, która zaraziła partnera wirusem HIV.

 • Piotr Zelt: Wolałbym, żeby córka nie została aktorką

  Piotr Zelt (47 l.) nie byłby zadowolony, gdyby jego jedyna córka w przyszłości wybrała szkołę teatralną.

 • "Spaleni słońcem II"

  Nikita Michałkow, jeden z najwybitniejszych rosyjskich twórców, zdobywca Oscara za najlepszy film zagraniczny "Spaleni słońcem", ujawnił ostatnio, że chce nakręcić drugą część wyróżnionego przez członków Akademii Filmowej w 1995 roku obrazu.

 • Iza Kuna martwi się o przyszłość córki!

  Dziś Iza Kuna jest spełnioną aktorką, ale nie chciałaby, by córka musiała przechodzić tak samo trudną drogę. Wiele wskazuje jednak na to, że dziewczyna zasmakowała w popularności...

 • Cate Blanchett trzaska biczem

  Cate Blanchett ( "Włamanie na śniadanie" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) najprawdopodobniej zagra ponownie w filmie Shekhara Kapura, twórcy "Elizabeth" . Australijska aktorka wcieli się w projekcie w swoją niezwykła rodaczkę, Mary Evans, największą gwiazdę hinduskiego kina lat 30. i 40., przed nadejściem epoki "Bollywood". Rezultatem pierwszego spotkania z hinduskiem reżyserem był dla Blanchett Oscar za najlepszą rolę żeńską.

Zdjęcia na temat: nadia córka