• Informacje na temat:

  nadmiar polskiego

Artykuły na temat: nadmiar polskiego
 • Święta polskich polityków

  ..., że czuje się speszony nadmiarem wolnego czasu w święta, ponieważ przyzwyczajony jest do bardzo aktywnego trybu życia. Jak mówił, świąteczny czas trudno mu jest wykorzystać na lekturę czy pracę...

 • "Zbliżenia": Czy można kochać zbyt mocno?

  Nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" podejmuje rzadko obecny w polskim kinie temat nadmiaru miłości i jego konsekwencji. Dystrybutor obrazu, który pojawi się na kinowych ekranach już 24 października, zaprezentował właśnie zwiastun produkcji.

 • Ukochana Szyca "martwi się o jego zdrowie"!

  Już raz, ze względu na nadmiar pracy, imprezowy styl życia i problemy alkoholowe, miał kłopoty ze zdrowiem. Czy teraz dzięki ukochanej uda mu się uniknąć powtórki z przeszłości?

 • Recenzja Donatan/Cleo "Hiper/Chimera": Dowód profesjonalizmu

  Kuriozalny, sztuczny, oderwany od rzeczywistości - taki wydawał się główny nurt polskiej muzyki rozrywkowej. Donatan z Cleo przywracają mu normalność i podnoszą poprzeczkę.

 • Dominika Ostałowska znalazła sposób na schudnięcie. To takie proste!

  ...​Dominika Ostałowska (46 l.) zmaga się z nadmiarem zbędnych kilogramów. Wreszcie postanowiła sobie poradzić z tym problemem. Robi to nie tylko dla siebie, ale i nastoletniego syna Huberta.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Olaf Lubaszenko schudł. Dziś już tak nie wygląda

  Olaf Lubaszenko ma za sobą długą walkę z nadmiarem kilogramów. W przeszłości waga aktora sięgnęła 135 kilogramów. Lubaszenko długo nie mógł wrócić do formy. Zrzucał kilogramy, a one wracały. W końcu udało mu się ustabilizować wagę, która od dłuższego czasu już nie rośnie. Według medialnych doniesień dziś jest o 50 kilogramów lżejszy. W czwartek Lubaszenko pojawił się na festiwalu w Międzyzdrojach...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • ..., które od razu wyczuło marną kopię projektu Balenciaga. "Powalają mnie nadmiar tkaniny i kokarda, której powinno nie być. Minimalizm, prostota, umiar. Zapiszmy Agnieszce te słowa. Wierzę, że gdy się ich...

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

Dyskusje na temat: nadmiar polskiego
 • Re: Lubię sobie pomykać

  Widzę ,że tu wypowiadają się sami ,,profesorowie " języka polskiego , ha ha ha , ale przecie nasz język ojczysty właśnie pochodzi od gwary. Poczytajcie oryginalną pisownię Jana Kochanowskiego(...) kontynuacja z XVI w. Tak, to wtedy, gdy żyl Kochanowski i Rej. Również mnie boli nadmiar zapozyczeń z angielskiego :/