• Informacje na temat:

  nadmorskim kurorcie

Artykuły na temat: nadmorskim kurorcie
 • "Na dobre i na złe": Romantyczny wypad Agaty i Szczepana

  Tego lata Kołobrzeg bije rekordy popularności wśród serialowych par. Do nadmorskiego kurortu doktor Agatę (Emilia Komarnicka) porwie jej ukochany Szczepan (Kamil Kula).

 • Tede: Stołeczny patrol w Mielnie

  W przyszłą niedzielę (25 lipca) w nadmorskim kurorcie Mielno odbędzie się urodzinowa impreza Tede i DJ-a Macu.

 • Marta Kaczyńska i Jacek Kurski na Festiwalu "Dwa Teatry"! Dobrze się bawili?

  Marta Kaczyńska (35 l.) oraz Jacek Kurski (50 l.) zaszczycili swoją obecnością Festiwal "Dwa Teatry", który odbywa się właśnie w Sopocie. Do nadmorskiego kurortu zjechały gwiazdy teatru i kina, takie jak Stanisława Celińska, Ignacy Gogolewski czy też Henryk Talar. Wśród nich nie zabrakło także artystów o nieco mniejszym dorobku artystycznym. Mamy tu na myśli m.in. Beatę Fido (48 l.), która zagrała jedną z głównych ról w filmie "Smoleńsk". Artystka nie odstępowała na krok prezesa Kurskiego i...

 • Gwiazdy w Międzyzdrojach

  Hanka Bielicka, Irena Kwiatkowska, Marian Kociniak oraz kilkunastu innych aktorów i ludzi sceny odciśnie swe dłonie na Promenadzie Gwiazd. We wtorek, 1 lipca, w nadmorskim kurorcie zaczyna się 8 Wakacyjny Festiwal Gwiazd - informuje "Rzeczpospolita".

 • Do Międzyzdrojów przyjechała ze swoją największą... fanką

  Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", która w na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach zaśpiewa specjalnie dla najmłodszych, przyjechała do nadmorskiego kurortu w towarzystwie swej największej fanki - córki Leny.

 • Koncertowe Lato w Jarosławcu i Ustce

  Po inauguracji akcji Koncertowe Lato w ostatni weekend (25-26 czerwca) kolejnym przystankiem są miasta Jarosławiec i nadmorska Ustka. W sobotę, 2 lipca, w Jarosławcu zagrają dla Was duet Anita Lipnicka & John Porter oraz Ryszard Rynkowski. Dzień później Ustką zawładną rockowe brzmienia grup Perfect i Myslovitz. Plenerowy objazd kurortów organizują RMF FM, telewizja Polsat i tygodnik "Naj", a patronem medialnym jest INTERIA.PL.

 • Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

  Kulminacyjnym punktem każdego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach jest uroczystość odsłonięcia w Alei Gwiazd tablic z odciskami dłoni sławnych gości nadmorskiego kurortu. W tym roku do grona 123 już uhonorowanych własnymi tablicami gwiazd dołączyło 6 kolejnych z Beatą Rybotycką, czyli Laurą Liberadzką z "M jak miłość" i Anną Przybylską, czyli Karoliną Słomką z "Klubu Szalonych Dziewic", na czele.

 • Międzyzdroje: Nowa Aleja Gwiazd

  Władze nadmorskiego kurortu w Międzyzdrojach postanowiły zbudować artystom, których metalowe odlewy dłoni są uwiecznione na tzw. promenadzie gwiazd, prawdziwą aleję. Projekt przestrzenny zatwierdził w środę, 7 kwietnia, rektor warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych prof. Adam Myjak, który jest autorem odlewów.

 • Tede oberwał na koncercie w Kołobrzegu

  Jacek Graniecki, występujący pod pseudonimem Tede , na koncercie w Kołobrzegu został zaatakowany przez jednego z mieszkańców nadmorskiego kurortu. Była to odpowiedź na słowa piosenki, będącej pochwałą Mielna.

 • Międzyzdroje: Gwiazdy bliżej fanów

  Spotkania z artystami, spektakle teatralne, koncerty a także projekcje filmowe - to główne atrakcje rozpoczynającego się w środę 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Do nadmorskiego kurortu zjedzie ponad stu popularnych aktorów, na których już czekają łowcy autografów.

Zdjęcia na temat: nadmorskim kurorcie
Wideo na temat: nadmorskim kurorcie
 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...