• Informacje na temat:

  nadszedł wieczór

Artykuły na temat: nadszedł wieczór
 • "Śmierć nadejdzie dziś" : Powtórka z rozrywki

  "Pętla czasu" to jeden z ulubionych motywów kina science fiction, w ostatnich latach ponownie wyniesiony na szczyt, dzięki kilku udanym thrillerom, jak "Kod nieśmiertelności" Duncana Jonesa, "Looper" Riana Johnsona czy "Na skraju jutra" Douga Limana. Jednak jego "horrorowej" wariacji, poza bazującą na podobnym schemacie serią "Oszukać przeznaczanie", dotąd próżno było szukać. Twórcy filmu "Śmierć nadejdzie dziś" postanowili zapełnić tę lukę. I choć ich dzieło trudno traktować inaczej, niż...

 • Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nadeszła i porwała tłumy

  Takich tłumów na Orange Warsaw Festival jeszcze nie było. A wszystko z powodu przyjazdu gwiazdy ze światowego topu. Wokalistki, która od lat jest na ustach wszystkich. Miley Cyrus podczas koncertu w stolicy Polski pokazała niedowiarkom, że jej pozycja w branży muzycznej to nie tylko efekt robienia szumu wokół własnej osoby.

 • "Rolnik szuka żony 6": Kobiety przyjechały! "Tego w historii programu jeszcze nie było"

  Wreszcie nadszedł ten dzień, na który czekali zarówno rolnicy, jak i zaproszone do ich domów kobiety. Kandydatki przyjechały do domów bohaterów szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". "Tego w historii programu jeszcze nie było" - powiedziała Marta Manowska na widok jednej z kandydatek. Co się stało?

 • "Rolnik szuka żony 5": Różowe kajdanki? Kobiety przyjechały z prezentami!

  I wreszcie nadszedł ten dzień, na który czekali zarówno rolnicy, jak i zaproszone do ich domów kobiety. Kandydatki przyjechały do domów bohaterów piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", a niektóre przywiozły dość specyficzne prezenty...

 • Finał "jak Oni śpiewają"

  Po prawie 3 miesiącach rywalizacji o Brylantowy Mikrofon w piątej edycji "jak Oni śpiewają" nadszedł czas na wyczekiwany finał. W programie pozostało czterech uczestników i to ktoś z nich w sobotni wieczór będzie cieszył się z wygranej.

 • Polityka, interwencje i publicystyka

  Jesień będzie gorąca nie tylko ze względu na start premierowych odcinków seriali, programów rozrywkowych i nowych propozycji telewizyjnych. Nadszedł bowiem czas na najważniejsze programy publicystyczne, w których znani dziennikarze wraz ze swymi gośćmi komentują bieżące wydarzenia.

 • "To już jest koniec": Koniec z Hollywood

  Impreza u Jamesa Franco. Czy nadszedł czas, by powiedzieć: "Trwaj chwilo, jesteś piękna" i radośnie umrzeć? Niewątpliwie, skoro zabawa jest zapowiedzią otwarcia wrót piekielnych, trzęsienia ziemi, tragicznej śmierci Michaela Cery, urywania głów, ataku cyfrowej Godzilli, nadejścia Backstreet Boys i grupowego wniebowstąpienia.

 • Phil Collins dla RMF FM przed koncertem w Polsce: Świetnie się bawimy

  ..."Jestem przekonany, że to będzie wyjątkowy wieczór" - mówi Phil Collins w rozmowie z RMF FM przed swoim pierwszym solowym koncertem w Polsce. Wokalista znany z grupy Genesis 26 czerwca wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trasy "Still Not Dead Yet Live".

 • Sean McMahon & Tomasz Kamiński: Ścierański i Dewódzki na premierze płyty

  Po fonograficznym debiucie na składance "Skazani na bluesa vol.1" nadszedł czas, aby prezentujące się na niej zespoły wydały swoje autorskie płyty. Jako pierwszy dostępny będzie album "Where Will You Go?" duetu Sean McMahon & Tomek Kamiński. Z tej okazji firma Omerta.art - wydawca płyty - zorganizowała specjalny koncert, na którym zagrają wspólnie m.in. Jacek Dewódzki i Krzysztof Ścierański.

 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"!

  Artur Partyka i Paulla oraz Radek Brzóska i Kasia Cerekwicka pożegnali się w sobotni wieczór z programem "Tylko nas dwoje".

Zdjęcia na temat: nadszedł wieczór
Dyskusje na temat: nadszedł wieczór