• Informacje na temat:

  nadzieje pozostają

Artykuły na temat: nadzieje pozostają
 • Co oznacza gęsia skórka pojawiająca się podczas słuchania muzyki?

  Badania przeprowadzone przez pewnego doktoranta z Uniwersytetu Południowej Kalifornii wykazały, że ludzie, u których przy słuchaniu muzyki pojawia się gęsia skórka, pozostają w większym kontakcie ze swoimi emocjami.

 • Co dalej z "Hobbitem"?

  Prace nad najnowszym filmem Petera Jacksona - "Hobbit" pozostają wstrzymane, podczas gdy producenci długo wyczekiwanego filmu i aktorzy starają się rozwiązać zbiorowy spór i upewnić się, że film będzie kręcony w Nowej Zelandii.

 • "Pacific Rim" zasługuje na sequel?

  ..."Pacific Rim" w reżyserii Guillermo del Toro, po nieudanym starcie w USA, odniósł sukces w Chinach - zarobił w tamtejszych kinach 9 mln dolarów. Pozostają jednak obawy dotyczące wysokości dochodów z biletów w innych krajach...

 • Liv Ullman: Potrzeba bycia słyszaną

  Bohaterowie "Panny Julii" próbują się sobie zwierzać, szukają bliskości i zaufania, ale tak naprawdę pozostają samotni... Tak jak my z naszymi telefonami! - mówi Liv Ullman, która powróciła na fotel reżysera po 14 latach przerwy. Jej najnowszy film wchodzi w piątek, 9 października, na ekrany polskich kin.

 • "Gramy to, co lubimy"

  Reprezentantów thrash metalu w naszym kraju nie ma zbyt wielu. I choć masa retroblackmetalowców zdradza zamiłowanie do tego szlachetnego stylu, ich optyka nakierowana jest raczej na nieświętą trójcę zza naszej zachodniej granicy. Zgoła innym szlakiem podążają thrashmetalowcy z Virgin Snatch, dla których niezgłębionym źródłem inspiracji pozostają kalifornijscy herosi sceny. Również na "In The Name...

 • Jak pisaliśmy w czwartek 27 lipca, trwa spór pomiędzy grupą Abraxas i serwisem muzycznym Caladan. Okazuje się, że obie strony pozostają ze sobą w nienajlepszych stosunkach. Wywołał on również gorącą dyskusję na różnego rodzaju grupach i listach dyskusyjnych.

 • Serial jak nazwa drinka

  ...2 marca startuje nowy serial stacji TVN pod intrygującym tytułem "Klub szalonych dziewic" . Tytuł produkcji pochodzi od nazwy drinka, który główne bohaterki (w tych rolach: Anna Dereszowska, Monika Buchowiec, Anna Przybylska i Dominika Łakomska) wymyśliły wiele lat temu i któremu pozostają wierne.

 • Katarzyna Warnke: Kariera zagraniczna?

  .... Oboje pozostają także w kontakcie z kilkoma amerykańskimi filmowcami i prowadzą rozmowy na temat ewentualnej współpracy. Gwiazda nie ukrywa, że zarówno ona, jak i jej mąż mają plany związane...

 • 'N Sync wracają do domu

  Członkowie amerykańskiej formacji 'N Sync w styczniu 2001 roku wrócą na rodzinną Florydę i rozpoczną przygotowania do nagrania swego czwartego albumu. Pracy w pozytywnej atmosferze na pewno będzie sprzyjał fakt, iż wciąż pozostają boysbandem numer jeden na świecie, gdyż ich rywalom z Backstreet Boys nie udało się pobić należącego do nich rekordu sprzedaży płyty w pierwszym tygodniu po premierze.

 • "Kocham ten hałas!"

  Przedstawiać ich nie trzeba – kiedyś uważani za najgłośniejszy zespół na świecie, Anglicy ukrywający się pod nazwą Venom, wciąż pozostają grupą, która budzi uwielbienie z jednej i pogardę z drugiej strony. Premiera nowego albumu Venom, zatytułowanego znacząco „Resurrection”, oznacza, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Jarosław Szubrycht rozmawia z Cronosem, czerwonowłosym wokalistą...