• Informacje na temat:

  naga pupa

Artykuły na temat: naga pupa
 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Na okładce najnowszego numeru magazynu "Paper" Kardashian wystąpiła z gołymi pośladkami. W drugiej wersji okładki pupa Kardashian posłużyła za stolik, na którym umieszczono kieliszek napełniany szampanem. źródło: Agencja TVN/x-news Po pochwaleniu się na Twitterze wynikami fotograficznej sesji, Kardashain opatrzyła zdjęcia komentarzem: "A mówią, że brak mi talentu... Spróbujcie utrzymać...

 • Naga pupa Kim Kardashian: 16 milionów odsłon

  Naga pupa Kim Kardashian na okładce mało znanego magazynu "Paper" przyciągnęła na internetową stronę czasopisma ponad 11 milionów unikalnych użytkowników - informuje serwis Adweek.

 • Małaszyński z gołą pupą

  Dystrybutor filmu "Skrzydlate świnie", ITI Cinema, ujawnił plakat debiutanckiego filmu Anny Kazejak z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej.

 • Emilia Clarke: Photoshop, wódka i naga sesja

  Naga 29-latka znalazła się we wrześniu 2015 na okładce numeru "Esquire".  W tekście towarzyszącym przyznaniu Clarke tytułu Najseksowniejszej Żyjącej Kobiety redakcja "Esquire" zwróciła uwagę na umiejętność "łączenia przeciwieństw czynienia ich naturalnymi: słodycz z uporem, uczuciowość z zimnokrwistą determinacją". "Te kontrasty tłumaczą również [siłę] jej seksapilu...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • 10 najgorętszych aktorek 2016 roku

  Goła pupa Rumunki Madaliny Ghenea na plakacie "Młodości", nagie plecy Cate Blanchett w erotycznej scenie filmu "Carol" czy "roczny zapas seksu w jeden" w wykonaniu Moreny Baccarin w filmie "Deadpool". O tych aktorkach i ich ekranowych kreacjach mówiliśmy (albo będziemy mówić) w tym roku!

 • Niezadowolona ze swojej... pupy

  Kate Beckinsale ("Pearl Harbor") zażądała ostatnio dublerki w rozbieranych scenach. Aktorka bynajmniej nie wstydzi się paradować nago na ekranie. Po prostu jest niezadowolona z rozmiaru swojej... pupy.

 • Lizzo przefarbowała włosy na zielono. Jej zdjęcia podbijają sieć

  Wokalistka Lizzo – która podbiła listy przebojów w 2019 roku – zdecydowała się przefarbować włosy na zielono.

 • Lizzo o swoim ciele: Nie jestem trendem. Jestem ponad to

  Lizzo to muzyczne objawienie zeszłego roku. Wokalistka, która zebrała aż osiem nominacji do tegorocznych nagród Grammy, w rozmowie z "Rolling Stone" opowiedziała o akceptacji swojego ciała i krytykach jej wyglądu.

 • Emilia Clarke: Życie po "Grze o tron"

  Była gwiazdą serialu "Gra o tron", gdzie często prezentowała się widzom bez ubrania. Po zakończeniu produkcji show HBO Emilia Clarke próbuje odnaleźć się w hollywoodzkim systemie gwiazd.

Zdjęcia na temat: naga pupa
Dyskusje na temat: naga pupa
 • Re: Anna Seniuk: Popularność przyniósł jej... biust!

  i w dodatku naga pupa Elżbiety Szymanowskiej była pierwszą,jaką polskie kino utrwaliło na taśmie filmowej. Jolanta Umecka, "Nóż w wodzie", 1961 debiut Romana Polańskiego. W „Nożu w wodzie” śliczna Umecka jako Krystyna rozpala wyobraźnię widzów niejednokrotnie. Najpierw, siedząc w samych fikuśnych majteczkach, wyciera biust ręcznikiem, później, zupełnie naga, prezentuje swe wdzięki na pokładzie jachtu