• Informacje na temat:

  nagi aktor

Artykuły na temat: nagi aktor
 • Michał Żebrowski tańczy nago! Opublikował odważne nagranie

  Michał Żebrowski wraz ze swoją żoną zostali twarzami najnowszej okładki magazynu L'Officiel. Aktor na swoim Instagramie umieścił ostatnio nagranie zza kulis sesji zdjęciowej. Mężczyzna tańczy na nim... całkowicie nago! Filmik jest hitem sieci!

 • Nagi Terminator

  ...podoła ciężkiej pracy na planie filmu "Terminator 3" . Kiedy rozpoczynały się zdjęcia do produkcji, aktor dopiero powoli dochodził do siebie po wypadku motocyklowym, w którym połamał sobie sześć żeber(...) będziesz musiał pojawić się nago na planie! A Terminator zawsze przybywa nagi" - wyjawił ze śmiechem reżyser. Światowa premiera filmu "Terminator 3" zaplanowana jest na 2 lipca. W Polsce film...

 • Zmarł Ian Holm, aktor znany z roli Bilbo Bagginsa

  Brytyjski aktor Ian Holm, najbardziej znany z ról w trylogii "Władca Pierścieni" i w filmie "Obcy", zmarł w piątek w wieku 88 lat - poinformował jego agent.

 • Konflikt między Quebonafide i Sebastianem Fabijańskim. "To tragiczny aktor i pajac"

  Quebonafide opublikował nowy singel, w którym krytykuje Sebastiana Fabijańskiego. Aktor w ostrych słowach odpowiedział raperowi.

 • Nagi McKellen ocenzurowany

  ...nagiego aktora. "Gra nie warta była świeczki" - tak nagi występ ocenił McKellen. Według niego decyzja producentów, by jedynie "zasugerować" nagość jego bohatera, może być słuszna, gdyż nie odwróci uwagi telewidzów od samej sztuki Szekspira. Aktor przyznał równocześnie, że jego sceniczna nagość była dalekia od doskonałości. "Za każdym razem, kiedy ściągałem ubranie, wiecie co robiłem? Wciągałem...

 • Daniel Radcliffe: Nagi powrót na Broadway?

  Daniel Radcliffe przygotowuje się do powrotu na deski Broadwayu. Aktor nie wyklucza, że w sztuce "Privacy" zobaczymy go bez ubrania.

 • ​Piotr Adamczyk: Nago i po niemiecku

  Piotr Adamczyk był w niedzielę, 7 czerwca, gościem Rafała Zawieruchy w jego instagramowym programie "Zawierucha filmowa". Panowie rozmawiali m.in. o odważnych scenach erotycznych w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", w którym Adamczyk wcielił się w Stanisława Wisłockiego, męża Michaliny Wisłockiej. Okazało się, że w scenach wymagających zrzucenia ubrań miał aktora zastąpić...

 • Ashton Kutcher i "Nagi instynkt 2"

  Ashton Kutcher ( "Efekt motyla" ) ma wystąpić w filmie "Nagi instynkt 2", podała jedna z witryn internetowych. Aktor miałby zagrać młodego psychiatrę. W postać głównej bohaterki ponownie wcieli się Sharon Stone ( "Kobieta-kot" ).

 • Brytyjski aktor John Hurt nie żyje

  John Hurt nie żyje. Brytyjski aktor, znany z filmów "Obcy - 8. pasażer Nostromo", "Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki" czy serii o Harrym Potterze, zmarł 27 stycznia w Londynie. Miał 77 lat.

 • Brytyjski aktor Julian Sands wystąpi w Warszawie

  W spektaklu "A celebration of Harold Pinter", wyreżyserowanym przez Johna Malkovicha publiczność warszawska będzie miała okazję obejrzeć grę znanego brytyjskiego aktora Juliana Sandsa. Spektakl będzie wystawiony 10 października w sali kina "Elektronik".

Zdjęcia na temat: nagi aktor
Wideo na temat: nagi aktor