• Informacje na temat:

  nagi daniel radcliffe

Artykuły na temat: nagi daniel radcliffe
 • Nagi Radcliffe

  Brytyjskiego aktor Daniela Radcliffe'a będzie można oglądać nagiego w jego odważnej roli w spektaklu "Equus" na Broadwayu od września.

 • Gejowskie sceny z Danielem Radcliffem wywołały szok

  Daniel Radcliffe nie boi się kontrowersyjnych ról. W 2007 roku 18-letni wówczas aktor wystąpił na Broadwayu w kontrowersyjnej sztuce "Equus", w której biegał po scenie nago. Nie miał większych oporów(...) tandetne" - mówił. Teraz postanowił go rozebrać kolejny reżyser - twórca obrazu "Kill My Darlings". Daniel bierze udział w scenach miłosnych z innym młodym aktorem - Danem DeHaanem. Niektóre z nich są...

 • Weekend w serialach

  ...zdenerwowana żona. "Mikser" z przerażeniem odkrywa, że za aresztowaniem stoi Dorota. Tymczasem w redakcji YOLO panuje napięta atmosfera - Kacperczyk dowiedział się, że w mieście pojawi się Daniel Radcliffe... "Barwy szczęścia" odc. 1875 Po wyjściu z aresztu Rafał jedzie do domu, w którym przetrzymywał Martę. Na szybach willi ktoś napisał: "Dopadnę cię, morderco". Krzepiński zmywa groźbę, a potem...

 • Daniel Radcliffe w nowej roli?

  Producenci filmu opowiadającego o wydarzeniach nadprzyrodzonych chcą, aby główną rolę w ich obrazie zagrał Daniel Radcliffe, który zasłynął wcieleniem się w Harry'ego Pottera, w pierwszej filmowej adaptacji powieści J.K. Rowling opowiadającej o małym czarodzieju, filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" .

 • Pośladki Daniela Radcliffe'a

  Daniel Radcliffe zamierza popracować nad swoim ciałem przed broadwayowską premierą sztuki "Equus". Najwięcej uwagi poświęci... swoim pośladkom.

 • Kobiety onieśmielają Pottera

  Jak się okazuje Daniel Radcliffe, czyli znany wszystkim odtwórca roli Harry'ego Pottera ("Harry Potter i Zakon Feniksa"), panicznie boi się dziewczyn.

 • Harry Potter broni się

  Aktor Daniel Radcliffe, znany z filmów o Harrym Potterze, broni swojej roli w londyńskiej sztuce "Equus", w której pojawi się na scenie rozebrany do naga. Jego wystąpieniem zaniepokojeni są m.in. rodzice jego fanów.

 • Eksperymenty gwiazd Pottera

  Gwiazdy filmowego "Harry'ego Pottera" - Daniel Radclife, Emma Watson i Rupert Grint - przyznają, że eksperymentują tak jak inni młodzi ludzie w ich wieku.

 • Pierwszy pocałunek Pottera

  To się musiało wreszcie wydarzyć. W najnowszej ekranizacji przygód Harry'ego Pottera - "Zakonie Feniksa" - nastoletni bohater po raz pierwszy znajdzie się w intymnej sytuacji z koleżanką.

Wideo na temat: nagi daniel radcliffe
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.