• Informacje na temat:

  nagi filmy gwiazd

Artykuły na temat: nagi filmy gwiazd
 • Eksperymenty gwiazd Pottera

  Gwiazdy filmowego "Harry'ego Pottera" - Daniel Radclife, Emma Watson i Rupert Grint - przyznają, że eksperymentują tak jak inni młodzi ludzie w ich wieku.

 • Naga Kathleen Turner

  W poniedziałek w jednym z londyńskich teatrów odbyła się premiera, o której rozpisuje się cała brytyjska prasa. Amerykańska gwiazda, 45-letnia Kathleen Turner, która skarżyła się ostatnio, że nie ma przyzwoitych ról dla kobiet w jej wieku, bez oporów rozebrała się na scenie, wcielając się w postać pani Robinson w scenicznej wersji, słynnego w latach 60. filmu Mike Nicholsa "Absolwent".

 • Bruce Willis: Tak dobry, że aż zły

  Wiadomo, że w karierze każdego aktora zdarzają się filmy, o których chciałby jak najszybciej zapomnieć. O klasie hollywoodzkiej gwiazdy świadczy sposób, w jaki podchodzi do tych artystycznych porażek. Znany z dystansu do własnej osoby Bruce Willis z pewnością nic sobie z nich nie robi. Z okazji 65. urodzin artysty przypominamy mniej chwalebne momenty w jego karierze.

 • Alicia Silverstone znowu wywołała kontrowersje

  Alicia Silverstone, gwiazda filmu "Clueless" i teledysków zespołu Aerosmith, wiele razy wywoływała kontrowersje wypowiedziami na temat swoich oryginalnych metod wychowawczych. Niedawno znów rozpętała burzę. Co aktorka powiedziała tym razem?

 • Stellan Skarsgard: Nagość nie stanowi dla mnie problemu

  Chciałem rozpocząć naszą rozmowę od powrotu do lat 70. Z zaskoczeniem odkryłem, że karierę kinową rozpoczynał pan od współpracy z mało znanym szwedzkim reżyserem Torgny Wickmanem. Erotyczne filmy to(...), następnie pojawiły się te kinowe propozycje. Byłem wtedy biedny, ale wierzyłem w te filmy. Pierwszym z nich była "Anita". Miałem wtedy około 20 lat, reżyser przedstawił mi psychologiczne zawiłości fabuły...

 • Madonna doświadczyła przemocy seksualnej ze strony Harvey'ego Weinsteina?

  Madonna zdradziła, że znany z wykorzystywania seksualnego kobiet Harvey Weinstein, także wobec niej przekroczył pewne granice. Dlatego też gwiazda czuła satysfakcję, kiedy znany producent filmowy został oficjalnie oskarżony i pociągnięty do odpowiedzialności.

 • Rozebrała się w obronie zwierząt

  Brytyjska wokalistka pop Alexandra Burke dołączyła do gwiazd protestujących przeciwko hodowania i zabijaniu zwierząt dla futer.

 • Części intymne. Granice ekranowej transgresji

  Gdyby sporządzić ranking najbardziej skandalizujących dzieł w historii kina, czołowe miejsca w zestawieniu zajęłyby z pewnością klasyczne już obrazy erotycznej transgresji lat 70. Od premiery kultowego "Ostatniego tanga w Paryżu" minęło jednak już ponad 30 lat. Czy w ciągu ostatniej dekady powstały filmy, które w podobny sposób jak dzieło Bertolucciego zapiszą się na kartach historii jako...

 • Antysemita o żydowskim bohaterze?

  Wiele już słyszeliśmy o gwiazdach, robiących najdziwniejsze rzeczy, w celu przypomnienia o sobie widzom. To już chyba jednak przesada. Znany z antysemickich wypowiedzi Mel Gibson przymierza się do zrealizowania filmu o... żydowskim bohaterze narodowym.

 • Jeff Bridges i Ben Affleck wspominają Robina Williamsa

  Po samobójczej śmierci 63-letniego aktora Robina Williamsa internet zapełnił się kondolencjami i wyrazami żalu ze strony fanów i wielbicieli. Wspominają go także aktorzy i gwiazdy filmowe.