• Informacje na temat:

  nagie ciała gwiazd

Artykuły na temat: nagie ciała gwiazd
 • Klaudia El Dursi o nagich zdjęciach. To mąż namawia ją do publikacji!

  Klaudia El Dursi (31 l.) jest dumna ze swojego ciała. Pomimo dwóch porodów wciąż może pochwalić się perfekcyjną sylwetką, którą chętnie pokazuje w nagich sesjach. Okazuje się, że to mąż jest jej największym fanem.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Maja Sablewska świętuje urodziny nagim zdjęciem!

  Maja Sablewska nie wstydzi się swojego ciała. Dzięki diecie i ćwiczeniom może pochwalić się nienaganną sylwetką. Stylistka zdążyła nas już przyzwyczaić do swojego "ekshibicjonizmu" i pozowania(...) postem postanowiło złożyć wiele osobistości ze świata show-biznesu m.in Dorota Szelągowska. "Maju, sięgaj gwiazd, inspiruj, przełamuj, kochaj" - skomentowała Dorota. A wy czego życzycie Mai w tym...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Wpadki serialowych gwiazd w programach na żywo

  O tych sytuacjach gwiazdy wolałyby zapomnieć. Co przydarzyło się im na wizji?

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Selena Gomez pokazała nagie zdjęcie?!

  .... Młoda gwiazda Disneya opublikowała zdjęcie, które mocno sugeruje, że jest całkiem naga! Zdjęcie nie odsłania w pełni jej ciała, jednak wystarczyło ono, by o Selenie Gomez rozpisywały się już media na(...)Selena Gomez należy do młodego pokolenia hollywoodzkich gwiazd. Do tej pory jednak, w przeciwieństwie do swojego chłopaka Justina Biebera czy choćby Miley Cyrus, nie wywoływała kontrowersji swoim...

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

Zdjęcia na temat: nagie ciała gwiazd
Dyskusje na temat: nagie ciała gwiazd