• Informacje na temat:

  nagie polki

Artykuły na temat: nagie polki
 • Alvaro Soler: Najlepszy prezent od Polki

  ...go nietypowymi prezentami. - Dostaję bardzo dużo listów od fanów. Czasem zdarzają się nawet nagie zdjęcia, ale to akurat nie było od dziewczyny z Polski. To bardzo interesująca lektura. Ludzie są...

 • Nadzy mężczyźni z Finlandii

  "Parę do życia" Joonasa Berghalla i Miki Hotakainena - film dokumentalny, którego bohaterami są fińscy mężczyźni wykorzystujący wspólny pobyt w saunie do pełnych emocji rozmów o życiu - od piątku można oglądać w polskich kinach.

 • "To co nagie, jest ewidentne"

  ...świadomości jeśli chodzi o brzmienie i realizację dźwięku. Brak sekcji był pomysłem od samego początku - to, co jest nagie, jest bardziej, hmm... ewidentne. Nasze nagie brzmienie pozwala skupić się na...

 • Polka, która odniosła sukces w Hollywood

  Joanna Pacuła jest jedną z nielicznych Polek, które odniosły sukces za oceanem. W poniedziałek, 2 stycznia, kończy 55 lat i można się tylko zastanawiać, jak potoczyłaby się jej kariera, gdyby nie odrzuciła roli w filmie"9 1/2 tygodnia".

 • Polska odpowiada: Trzy dziewczyny wsiadają do samochodu i...

  W internecie pojawiają się kolejne materiały nawiązujące do samochodowej przejażdżki trzech dziewczyn przez historię muzyki. Są też klipy przygotowane przez Polki - możecie zobaczyć je poniżej.

 • 36-letni Liroy ciężko pracował, by kojarzyć się przede wszystkim z rapem, tatuażami, nagimi dziewczynami i ostrymi rozróbami.

 • Niebezpieczna i seksowna jak Sharon Stone

  W tym tygodniu Tiger Woods przyznał się publicznie do związku z Lindsey Vonn. Teraz czołowy golfista świata ma powody do niepokoju. Jego nowa partnerka odsłoniła niebezpieczne oblicze. Uwodzi zmysłowo niczym jej idolka Sharon Stone w "Nagim instynkcie".

 • Renata Dancewicz: Zobaczył jak śpi i zapłakał

  Nie ukończyła szkoły aktorskiej, ale i tak wystąpiła w najgłośniejszych filmach lat dziewięćdziesiątych. Uznano ją wtedy za jedną z najpiękniejszych Polek. Wkrótce swoją aktywność zawodową ograniczyła głównie do seriali. Od 2003 roku nieprzerwanie gra w "Na wspólnej" stacji TVN. Wszyscy pamiętają, jak w "Pułkowniku Kwiatkowskim" Marek Kondrat płakał, gdy zobaczył ją nago. 7 lutego 2019 roku Renata Dancewicz kończy 50 lat.

 • Szczęście z grania

  ...w ostatniej trójce, a rolę dostawały albo nazwiska albo dziewczyny z kraju pochodzenia, do którego szukali roli. Strasznie trudno przeskoczyć narodowość i grać w moim przypadku inne role niż Polki czy(...) w jednej ze scen pokazała nagie piersi. Nie pomogło też to, że w połowie sezonu z powodów technicznych zrezygnowano z realizacji serialu. Mimo kilku niepowodzeń Rosati nie zamierza zrezygnować z marzeń...

 • "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny": O jedną królową za dużo

  ...sensację. Numer tygodnika "Ekran" z fotosem z filmu na okładce, na którym Anna Dymna kąpie się z Jerzym Zelnikiem w drewnianym cebrze, a w kłębach pary widać nagie torsy w bieliźnie, rozszedł się w ciągu(...) oddanie, osobiście usiłował podać żyjątko aktorce do ust. Anna Dymna nie doceniła gestu i, zzieleniała na twarzy, uciekła do łazienki. Japończykowi nie udało się zdobyć serca pięknej Polki.  W czasie...