• Informacje na temat:

  nagie topless

Artykuły na temat: nagie topless
 • Nagie piersi Anny Muchy? Bez komentarza

  Anna Mucha lubi chwalić się w sieci swoim ciałem. Często na Instagramie publikuje bardzo prowokacyjne zdjęcia. Stało się tak po raz kolejny. Gwiazda "M jak miłość" podzieliła się w mediach społecznościowych sporo odsłaniającym zdjęciem. Internauci są podzieleni. Jedni się zachwycają, inni są już znudzeni widokiem nagiej Muchy...

 • Iggy Azalea po wycieku swoich nagich zdjęć, usunęła konto na Instagramie

  Iggy Azalea padła ofiarą ataków i nieprzyjemnych komentarzy po tym, jak do sieci trafiły jej nagie fotografie z sesji dla magazynu "GQ". Zdjęcia najprawdopodobniej ktoś wykradł z komputera fotografa i nielegalnie upublicznił.

 • Chelsea Handler znów topless! "Macie, idioci!"

  Amerykańska gwiazda telewizji Chelsea Handler w osobliwy sposób zareagowała na plotki, jakoby powiększyła sobie piersi. Celebrytka umieściła na Twitterze zdjęcie siebie samej leżącej na podłodze w stroju topless: "Macie, idioci! Oto dowód!" - podpisała fotografię.

 • Klip Coldplay z modelkami topless

  W najnowszym teledysku grupy Coldplay zobaczymy nagie dziewczyny - donosi brytyjska prasa.

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Pozwała za zdjęcia topless

  Nie mają dobrej passy australijskie siostry bliźniaczki tworzące zespół The Veronicas. Lisa zerwała ostatnio zaręczyny, a były chłopak Jess opublikował jej pół-nagie zdjęcia.

 • Nagie zdjęcia dziewczyny Louisa Tomlisona w sieci. Wokalista wściekły

  Louis Tomlinson nie krył oburzenia po tym, jak do sieci wyciekły nagie zdjęcia jego obecnej dziewczyny, Danielle Campbell.

 • Nagie piersi w kreskówce Nickleodeon

  W jednym z odcinków kreskówki stacji Nickleodeon "Oggy i karaluchy" widzowie mogli dostrzec przez moment kobietę w stroju topless. Stacja poinformowała, że zawiesiła już emisję epizodu.

 • Nagie biusty w "Bondzie 20"?

  W najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, obrazie roboczo nazywanym "Bond 20", agent 007 najprawdopodobniej po raz pierwszy będzie otoczony pięknymi dziewczynami występującymi topless. Decyzję taką podjęli ostatnio producenci filmu.

 • Katee Sackoff: Topless za zgodą taty

  Gwiazda filmu "Riddick", Katee Sackoff, przyznała, że zgodę na rozebranie się przed kamerą w obrazie w reżyserii Davida Twohy'egio otrzymała od.. własnego taty

Wideo na temat: nagie topless
 • Tatiana Okupnik topless w nowym teledysku!

  Tatiana Okupnik przygotowuje się do wydania nowej płyty. Krążek promuje piosenka pt. "Blizna", do której właśnie ukazał się teledysk. Jurorka "X factora" postanowiła więc pokazać się w nim z jak najlepszej strony, czyli nago. Miejmy nadzieję, że będzie zamierzony skandal i o Okupnik znów zrobi głośno, bo przecież chyba o to jej chodzi. Ciekawe, czy na nowej płycie pojawi się także jej fałszująca wersja "Skyfall"?