• Informacje na temat:

  nagim braciom

Artykuły na temat: nagim braciom
 • 2016 rokiem nagich teledysków?

  W 2016 roku nagie klipy wzbudziły sporo kontrowersji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oto przegląd rozebranych teledysków z tego roku.

 • Maria Peszek pokazała swoje nagie zdjęcie w łóżku

  Z okazji swoich 45. urodzin Maria Peszek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej nagą pierś.

 • Otaczali ją sami nadzy faceci

  13 lipca na ekrany naszych kin wejdzie komedia "Magic Mike" Stevena Soderbergha, która w zaledwie dziesięć dni od premiery zarobiła w USA ponad 75 milionów dolarów. Grająca w filmie główną rolę żeńską, Cody Horn, zdradza, jakie to uczucie być jedyną kobietą w towarzystwie czołowych przystojniaków amerykańskiego kina.

 • "Big Brother 2": Mateusz opuścił program

  Za nami kolejna "Big Brother Arena", podczas której poznaliśmy wyniki głosowania - decyzją widzów dom Wielkiego Brata opuścił Mateusz Sławiński. Następnie dowiedzieliśmy się również, kto tym razem jest zagrożony.

 • Sharon Stone, aktorka znana z "Nagiego instynktu", jest pod głębokim wrażeniem Dalajlamy, z którym spotkała się w środę w Los Angeles.

 • David Thewlis: Nie mylić z...

  Międzynarodowy sukces zapewniła mu głośna rola w "Nagich" Mike'a Leigh, fani "Harry'ego Pottera" kojarzyć mogą go z kreacji Remusa Lupina. Obchodzący dziś 50. urodziny David Thewlis, mimo iż należy do najwybitniejszych brytyjskich aktorów, pozostaje jednak w cieniu sławniejszych kolegów. Niesłusznie.

 • David Thewlis w Krakowie!

  David Thewlis ("Nadzy", "Całkowite zaćmienie", "Skaza") został laureatem nagrody "Pod Prąd", przyznawanej artystom, którzy mają już ugruntowaną pozycję w światowej kinematografii, a jednak chętnie angażują się w niezależne przedsięwzięcia. Aktor odbierze nagrodę w piątek, 13 kwietnia, w Krakowie podczas gali otwarcia festiwalu Off Plus Camera.

 • "Big Brother 2". Uczestniczki nago pod prysznicem

  "Big Brother" wrócił do TVN7 z drugą edycją. W ostatni piątek nowi mieszkańcy wprowadzili się do domu Wielkiego Brata i zaczęli integrację. Wydaje się, że nowa ekipa póki co jest bardziej dynamiczna i odważniejsza niż ta poprzednia. Również jeżeli chodzi o higienę osobistą. Panie nie wstydzą kąpać się nago.

 • Kevin Costner w "Matriksie"?

  Emma Thompson w "Nagim instynkcie" ? Ben Affleck w "Tajemnicy Brokeback Mountain" ? I wreszcie - Kevin Costner w "Matriksie" ? Komu się wydaje, że to żarty, powinien z większym dystansem spojrzeć na historię kina. Cała wymieniona trójka rozpatrywana była przy obsadzaniu powyższych filmów, a listę innych, niespełnionych ról przedstawia serwis notstarring.com.

 • Amerykańska Federalna Komisja Komunikacji (FCC) zajmie się sprawą gorszącego odsłonięcia prawej piersi przez Janet Jackson podczas jej występu w przerwie meczu Super Bowl, w niedzielę, 1 lutego. Tymczasem starszy brat wokalistki, Jermaine Jackson stwierdził, że jest z niej dumny.