• Informacje na temat:

  nagimi zdjęciami

Artykuły na temat: nagimi zdjęciami
 • Maja Sablewska świętuje urodziny nagim zdjęciem!

  „40th birthday. Hot” – zaczęła swój wpis Maja Sablewska (40 l.). Celebrytka postanowiła uczcić okrągłe urodziny nagim zdjęciem.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Nagie zdjęcia

  Ktoś umieścił w Internecie zdjęcia nagiej córki klienta detektywów. Okazuje się, że dziewczyna spotyka się z mężczyzną, który próbuje nakłonić ją do uprawiania...

 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.

 • Katarzyna Warnke pokazała nagie zdjęcie prosto z wanny! Szok

  Katarzyna Warnke (43 l.) postanowiła przypomnieć o swoim istnieniu i opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z domowej wanny. Aktorka siedzi w niej nago, trzymając w ręku papierosa i książkę. Fotka wywołała niezłą sensację!

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Anna Wendzikowska opublikowała nagie zdjęcie z wanny!

  Anna Wendzikowska z pewnością wie, jak rozgrzać swoich fanów. Dziennikarka utrzymuje stały kontakt ze swoimi wielbicielami poprzez media społecznościowe i to właśnie tam trafiają gorące fotografię kobiety. Ostatnia z nich jednak szczególnie zaskoczyła i... podzieliła internautów.

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Kuba Wojewódzki chwali się nagimi zdjęciami Kaczoruk! Sexy?

  Kuba Wojewódzki (53 l.) robi wszystko, aby ocieplić w mediach wizerunek swojej ukochanej, Renulki Kaczoruk (29 l.). Po mocnym wywiadzie dla "Playboya" przyszła pora na kolejny zabieg. Poskutkuje?

 • Radiowcy ośmieszyli Gosię Andrzejewicz!

  Czy dla podratowania kariery Gosia Andrzejewicz była gotowa sprzedać swoje nagie zdjęcia za 2,5 tys. złotych?!

Zdjęcia na temat: nagimi zdjęciami
Wideo na temat: nagimi zdjęciami
 • Justyna Żyła: mężczyźni wysyłają mi nagie zdjęcia!

  Justyna Żyła kilka dni temu zażartowała na Instagramie, że szuka męża. Niektórzy mężczyźni potraktowali, to śmiertelnie poważnie i zaczęli wysyłać jej nagie zdjęcia. Zobaczcie nagranie!

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Sylwia Madeńska z „Love Island” o hejcie po „nagich” zdjęciach!

  Sylwia Madeńska przed naszą kamerą tłumaczyła się z „nagich” zdjęć, które wstawiła ze swoim partnerem na Instagrama. Dodatkowo zdradziła, że to nie koniec tego typu fotek na ich profilach.

 • Kret

  Zaliczony przez selekcjonerów Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian...

Dyskusje na temat: nagimi zdjęciami
 • Re: ...

  Ona ma śliczną broszkę, klasyczna bułeczka. Ale nagimi zdjęciami kariery nie zrobi.