• Informacje na temat:

  nagość gwiazd

Artykuły na temat: nagość gwiazd
 • Ewa Chodakowska: "Nagość rezerwuję jedynie dla męża"

  ...nie zamierza rozbierać się na łamach gazety. "Uwielbiam swoje ciało i dobrze się w nim czuję, jednak nagość rezerwuję jedynie dla mojego męża. Są takie sfery, które powinno się zostawić tylko dla(...) z tygodnikiem "Gwiazdy". Chodakowska skromnie przyznaje, że nie oczekuje wcale pochwał od innych mężczyzn, a wręcz chciałaby ich uniknąć! "Jeśli pokazuję ciało, to tylko po to, by motywować kobiety...

 • Kurdej-Szatan w "Playboyu"?

  Czy Barbara Kurdej-Szatan pokaże się w "Playboyu"? Tego na razie nie wiadomo. Jednak fani urody gwiazdy mogą być pewni, że jeśli zobaczą ją w tym magazynie, to na pewno nie zupełnie nagą.

 • Dan Bilzerian, Kimchi Chi, Veronica Carol Blades - kim są kontrowersyjne gwiazdy Instagrama?

  ...zrobiło się jakby ciszej. Były uczestnik "Tańca z gwiazdami", zawodnik federacji MMA i autor kilku chwytliwych przebojów, do których pląsało swego czasu wielu użytkowników polskiego YouTube'a, wciąż(...) w mediach społecznościowych, w których ponownie dzieli się swoimi przemyśleniami i relacjami z życia. Bad Lil Baddie Bad Lil Baddie - znana też jako Baddiewinkle - to amerykańska celebrytka i gwiazda...

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • ​"Pod powierzchnią": Magdalena Boczarska lubi chwalić się... ciałem

  Magdalena Boczarska, czyli Marta Gajewska z serialu "Pod powierzchnią", jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które otwarcie mówią, że lubią chwalić się swoim ciałem i nie mają problemu z rozebraniem się przed kamerą. - Nagość nie jest dla mnie wyzwaniem. Ciężko pracuję na swoje ciało, więc dlaczego mam się nim nie chwalić? - mówi aktorka.

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Naga Edyta Herbuś zasłania się psem! Fani: I czar prysł!

  Najnowszy post Edyty Herbuś (39 l.) zaskoczył internautów. Gwiazda pozuje całkiem nago! Podpis: "Stawiam na NATURĘ"!

 • Pięć Smaków: Queer Azja oraz Kino na Dzikim Wschodzie

  Azjatyckie kino - filmy grozy, horrory i westerny - a także koncerty i wykłady wypełnią tegoroczną, ósmą edycję festiwalu Pięć Smaków. Impreza odbywać się będzie od 12 do 20 listopada w stołecznych kinach, kawiarniach, a także m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  Konsekwentnie przestrzega wartości wyniesionych z domu. Ostatnio odmówiła sesji do męskiego magazynu, choć zaproponowano jej najwyższą stawkę dla gwiazd.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

Zdjęcia na temat: nagość gwiazd
Wideo na temat: nagość gwiazd
 • Edyta Górniak po raz pierwszy o udziale w programie "Agent - Gwiazdy": Pozwoliłam się obnażyć

  Edyta Górniak pojawi się w tegorocznym składzie programu „Agent – Gwiazdy”. Według medialnych doniesień za udział w show zgarnęła - bagatela - 400 tys. złotych. "Zdecydowałam się, bo była tak duża(...) duża nagość emocjonalna w tym programie" - uważa Edyta Górniak. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...