• Informacje na temat:

  nagra nową

Artykuły na temat: nagra nową
 • Asgaard po nagraniach

  ...!" - napisał wokalista Przemysław "Quazarre" Olbryt, wokalista Asgaard.  Nagrania odbyły się w Impressive Art Studio pod okiem Przemysława Nowaka, który dodatkowo odpowiadał nie tylko za miks i mastering(...). Tylko że teraz to wszystko jest jeszcze lepiej uporządkowane, a Przemek nagrał wokale życia" - przekonuje Przemysław Nowak.  "To bez wątpienia będzie jeden z najlepszych powrotów na polskim rynku...

 • Hell-Born po nagraniach

  Jeszcze w tym roku nowym albumem przypomni o sobie kultowy pomorski Hell-Born.

 • Konflikt Taylor Swift z Kanye Westem. Nowe nagranie rozwiewa wątpliwości?

  W sieci pojawiło się nowe, dłuższe nagranie głośnej rozmowy pomiędzy Taylor Swift a Kanye Westem z 2016 roku. Gwiazdy muzyki od wielu lat są ze sobą skonfliktowane.

 • Tsatthoggua wznawia stare nagrania

  Pod koniec sierpnia światło dzienne ujrzy "Hallelujah Messiah", kompilacja utworów niemieckiej grupy Tsatthoggua.

 • Megadeth: Ruszają nagrania nowej płyty. Pierwsze szczegóły

  Muzycy legendy thrash metalu Megadeth rozpoczęli przygotowania do nagrania swojej 16. płyty studyjnej. Poznaliśmy pierwsze szczegóły następcy albumu "Dystopia" z 2016 r.

 • Tesla nagra nową płytę!

  ..."Nigdy nie wiadomo. Jest tyle rzeczy, które możemy zrobić razem" - mówił kilka tygodni temu Brian Wheat, basista grupy Tesla, odpowiadając na pytanie czy powstanie kiedyś nowa studyjna płyta kwintetu z Sacramento. Dziś już wiemy, że taka płyta zostanie nagrana.

 • Europe nagra nową płytę!

  Jak podał szwedzki dziennik "Aftonbladet", grupa Europe nagra nową płytę studyjną, po czym wyruszy na światową trasę koncertową! Jakby radości dla fanów było mało, na rynku ma się także pojawić DVD ze wszystkimi największymi przebojami Europe.

 • Robert Plant nagra nową płytę

  Robert Plant, legendarny głos grupy Led Zeppelin, który 19 czerwca poprzedzi występ Stinga na warszawskim stadionie Gwardii wraz z grupą Strange Sensation, zapowiedział nagranie nowej solowej płyty. Muzyk wejdzie do studia jeszcze w tym roku, natomiast premiery albumu możemy się spodziewać w lutym 2002 roku.

 • UFO nagra nową płytę!

  Pete Way, basista brytyjskiej grupy UFO, który niedawno wskrzesił swój drugi zespół - Waysted, zapowiedział, że powstanie kolejna płyta pierwszej z wymienionych formacji. Nagrania mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

 • John Norum nagra nową płytę

  John Norum, od kilku miesięcy gitarzysta Dokken, a przed laty współtwórca sukcesów grupy Europe, przymierza się do nagrania kolejnej płyty solowej. Są szanse, że ukaże się ona jeszcze pod koniec tego roku, aczkolwiek większe, jest prawdopodobieństwo znalezienia jej w sklepach muzycznych na początku przyszłego roku.

Zdjęcia na temat: nagra nową
Wideo na temat: nagra nową
 • Brodka nagrała nową piosenkę! Będzie hit?

  Monika Brodka wraca po latach z nową piosenką!

 • Chylińska o nowej płycie

  Czy Agnieszka Chylińska swoją nową płytę ponownie nagra w stylistyce tanecznej? Posłuchajcie...(Co za tydzień/x-news)

 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem sprzedażowym. Po latach milczenia Ala zgodziła się nagrać nową piosenkę. Wszystko w szczytnym celu! Bachleda zaśpiewała na płycie, która będzie dołączana do kalendarza "Dżentelmeni", którego