• Informacje na temat:

  nagrali świetny

Artykuły na temat: nagrali świetny
 • Szokujące nagranie trafiło do sieci. Dziennikarz twierdzi, że Elżbieta Jaworowicz go... kopnęła

  ...jakiejkolwiek agresji. Film z monitoringu rozwiewa wszelkie wątpliwości. "Świetny wstęp do posiedzenia pojednawczego" - komentował obrońca Jaworowicz. "Trzeba było przeczytać dokładnie pozew, co pani...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska-Niemczycka nagrała płytę pop

  Anna Czartoryska-Niemczycka nie kryje, że śpiewanie sprawia jej wielką przyjemność. Świetny, mocny głos i muzykalność odziedziczyła po mamie, która kiedyś była śpiewaczką operową, a dziś udziela lekcji śpiewu. - Mama zaraziła mnie pasją do śpiewania, a ja dziś przekazuję ją swoim dzieciom - mówi odtwórczyni roli Pauli w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem". - Jako nastolatka pokochałam grę na...

 • Slayer: Narobicie w spodnie!

  Slayer kończy właśnie nagrania nowej płyty.

 • Świetny materiał na... serial

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", jest pierwszą polską aktorką, która wzięła udział w projekcie "Audiobooki ready-to-use".

 • Arkadiusz Jakubik: Miłość po przejściach i jaja ze śmierci (wywiad)

  Arkadiusz Jakubik to nie tylko świetny aktor, jeden z ulubieńców Wojciecha Smarzowskiego, ale także wokalista rockowego zespołu Dr Misio, który właśnie wydał swoją drugą płytę. O czym śpiewa Jakubik? M.in. o miłości widzianej oczami 40-latka, miłości "po przejściach, wypalonej, beznadziejnej, do dupy".

 • Edyta Bartosiewicz leczy się z depresji akupunkturą?!

  Edyta Bartosiewicz (50 l.) znalazła świetny sposób, by być w dobrej formie!

 • Recenzja Lenny Kravitz "Strut": Dziś wieczorem bujamy się w Harlemie

  Gdyby płytę z taką zawartością seksu nagrała jakaś dwudziestoletnia pannica, odsądzalibyśmy ją od czci i wiary. Nazywali wszetecznicą. Tymczasem Kraitz wie, co robi. On i jego błyskotliwe riffy.

 • ...w ostatnim czasie, a po jej seksownej figurze sprzed kilku lat nie ma już śladu! Na szczęście jej świetny głos wciąż pozostał bez zmian!

 • Polski hip hop: 10 powrotów, na które czekamy

  W 2014 roku niespodziewanie uaktywnił się Jotuze z legendarnego składu Grammatik, co zaowocowało zwrotką na wspólnym projekcie duetu HV/Noon. Niedawno zaś gruchnęła informacja, że Gres, współautor jednej z najlepszych EP-ek w historii polskiego rapu ("Noc"), ma w planach nagranie materiału razem z Greenem jako FRAKTAL. Takie powroty sprawiają, że słuchacze z niecierpliwością oczekują kolejnych sensacyjnych comebacków, więc poniżej przedstawiamy wam dziesięciu innych nawijaczy, których kawałki...

Zdjęcia na temat: nagrali świetny
 • Fiolka
Wideo na temat: nagrali świetny
 • Gosia Andrzejewicz o Quebonafide: wolałam starą wersję!

  Gosia Andrzejewicz podczas konferencji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła nam, że chciałaby wcielić się w "starego" Quebonafide. Przy okazji rozmowy oceniła też jego metamorfozę. "Wolałam tamtego Quebo, bo bardziej odpowiadał mi wizualnie. Jednak moim zdaniem to świetny pomysł!" - powiedziała nam artystka. Zobaczcie nagranie!

 • Joanna Koroniewska zaliczyła niezłą wpadkę! "Zaraz się zrzygam!"

  "50 twarzy Greya" to jeden z bestsellerów książkowych ostatnich lat. Filmowa ekranizacja pierwszej części "porno dla mamusiek" również okazała się sporym sukcesem. W czasach spadającego czytelnictwa coraz popularniejsze stają się tzw. audiobooki. Jest to świetny sposób dla wielu aktorów na dorobienie sobie do pensji. Joanna Koroniewska otrzymała propozycję, aby przeczytać Polakom kolejną część