• Informacje na temat:

  nagrania albumu

Artykuły na temat: nagrania albumu
Zdjęcia na temat: nagrania albumu
Wideo na temat: nagrania albumu
 • Ekskluzywny Menel też nagrał piosenkę! Zgłosi ją na Eurowizję jak Maga?

  Kamil Pawelski, czyli szafiarz Ekskluzywny Menel uznał najwyraźniej, że regularne przycinanie brody oraz pozowanie do zdjęć w nowych "outfitach" to za mało i postanowił uraczyć nas swoimi wokalnymi popisami. W sieci pojawił się właśnie robiący niezłe wrażenie teledysk do jego pierwszej piosenki (zdjęcia kręcono na Islandii). Menel poinformował także, że jest to zapowiedź całego albumu. Kupicie?

 • Natalia Przybysz nagrała piosenkę o swoich... piersiach!

  Jak to się stało, że zapomniałam o moich piersiach (...) Wciąż wyciągają szyję nieśmiało, łaknąć powietrza. Wołają mnie rano, a serce schowane... - śpiewa Natalia Przybysz w piosence "Miód" promującej jej czwarty album "Prąd". Powtórzy sukces "Niebieskiego"?

 • Ania Dąbrowska nagrała nową piosenkę! Rozlicza się z ojcem swoich dzieci?

  Anna Dąbrowska po długiej przerwie wydaje nową płytę. W studiu nagraniowym wokalistkę odwiedziła Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Album promuje bardzo osobisty singiel "Nieprawda". O czym opowiada? Wścibska reporterka TVN nie ma wątpliwości, że w piosence Ania rozlicza się z ojcem swoich dzieci! Co na to sama zainteresowana? (Dzień Dobry TVN/x-news)