• Informacje na temat:

  nagrania programu

Artykuły na temat: nagrania programu
 • "Przyjaciele": Nagrania specjalnego odcinka przełożone z powodu koronawirusa!

  W maju na platformie streamingowej HBO Max miał pojawić się specjalny odcinek sitcomu wszech czasów "Przyjaciele". Premiera nie dojdzie do skutku z powodu odwołania zdjęć do odcinka, które były zaplanowane na przyszły tydzień. Zostaną one zrealizowane nie wcześniej niż w maju. Powodem odwołania nagrania jest rosnące ryzyko zarażenia się koronawirusem, które paraliżuje rozrywkę na całym świecie.

 • TVP zawiesza emisję programu Jana Pospieszalskiego "Bliżej"

  Telewizja Polska zawiesiła program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" - dziennik "Fakt" poinformował na Twitterze. Gościem najbliższego odcinka miał być Paweł Kukiz.

 • Joanna Krupa opublikowała nagranie z gabinetu ginekologicznego! Internauci zniesmaczeni!

  ...błogosławionym gospodyni programu: "Top Model" spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem również w sieci. Na oficjalnych profilach gwiazdy zaczęły pojawiać się więc posty, w których przyszła mama(...) niekoniecznie był to dobry pomysł... W opisie do nagrania Joanna Krupa wspomniała, że ten wyjątkowy dla niej moment dzieliła z siostrą, a teraz dzieli się nim ze światem. Pod postem modelki szybko...

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Bożena Wahl w dramatycznej sytuacji życiowej. Nagrania są wstrząsające!

  Bożena Wahl (86 l.) znalazła się w dramatycznej sytuacji życiowej. Reporterzy programu "Uwaga! TVN" odwiedzili artystkę w jej domu. Ujęcia są wstrząsające! Okazuje się, że malarka mieszka z prawie 70 psami. Brakuje jej pieniędzy na jedzenie i podstawowe rzeczy...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • Natalia Wróbel: Pikantne nagranie uczestniczki programu "Big Brother"

  Natalia Wróbel (21 l.) nie ukrywa, że przyszła do "Big Brothera", by stać się celebrytką i wieść próżniacze życie. Zaskakujące jest jednak to, co robiła, zanim weszła do domu Wielkiego Brata.

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

 • Paweł Królikowski na stole operacyjnym! TVN pokazał wstrząsające nagranie

  Program dokumentalny TVN wywołał sporo emocji. W materiale pojawił się nieżyjący już Paweł Królikowski (†58 l.), który wówczas czekał na operację guza mózgu.

 • "Must Be The Music 9": Jury bez zmian

  Ruszają nagrania do castingowych odcinków dziewiątej odsłony "Must Be The Music". Show pojawi się na antenie Polsatu wiosną.

Zdjęcia na temat: nagrania programu
Wideo na temat: nagrania programu
Dyskusje na temat: nagrania programu
 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  koszmarne Zarówno nagłosnienie na koncertach jak i nagrania i płyty. Ale robienie wody z mózgu i robienie artystów z miernot odnosiło skutek Tak samo jak teraz Zmieniło sie tylko to ze dostepny jest(...) audycji( chodzi o muzyke Nie bede ich wymieniał Powiem tylko Mann Kaczkowski J.P. Wróblewski Ważko Jurkowska Były jeszcze inne osoby . Programu pierwszego słuchałem tylko jak był wyscig pokoju OK