• Informacje na temat:

  nagranie albumu

Artykuły na temat: nagranie albumu
 • Wychudzona Adele na weselu przyjaciół! Jest nagranie!

  Adele (31 l.) i jej nowa figura robi furorę w sieci. Piosenkarka długo była nieobecna na muzycznej scenie i teraz szykuje się jej wielki powrót. Na razie jednak jest widywana na prywatnych imprezach, jak chociażby ta z Kingą Rusin (48 l.). Ostatnio pojawiła się na ślubie znajomych.

 • Monspell po nagraniach

  Portugalczycy z Moonspell zakończyli nagrania nowego albumu "Extinct".

 • "Barwy szczęścia": Wyda album

  Pyrka chce uczestniczyć w produkcji i promocji jej albumu. - Mam tylko jedną prośbę, a właściwie warunek... Nie śpieszmy się, chcę, żeby to było dopracowane na tip-top - stwierdzi dziewczyna. Ernest...

 • Alne: Album gotowy

  Polska grupa Alne nagrała drugi album.

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro nagrała piosenkę na mundial!

  Aktorka i wokalistka Natalia Oreiro, czyli niezapomniana Mili ze "Zbuntowanego anioła", nagrała utwór na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji.

 • Ensiferum: Album gotowy

  Finowie z Ensiferum zakończyli nagrania nowego albumu "One Man Army".

 • Natalia Kukulska nagrała płytę dla dzieci! Będzie hit?

  Wolność artystyczna to – zdaniem wokalistki – jeden z jej największych sukcesów podczas trwającej 30 lat kariery scenicznej. Natalia Kukulska (42 l.) twierdzi, że nigdy nie zabiegała o popularność, była wierna sobie i szczera w tym, co robiła. Czuje satysfakcję, że mimo to od tylu lat może robić to, co kocha, i być obecną w świadomości Polaków.

 • Huntress: Trasy i nagrania

  Przebywająca właśnie na trasie po Europie amerykańska grupa Huntress szykuje się do zakończenia nagrań trzeciego albumu.

 • Olga Bończyk nagra płytę z piosenkami napisanymi dla... Zbigniewa Wodeckiego

  Olga Bończyk jest nie tylko znakomitą aktorką, ale też utalentowaną wokalistką mającą na swym koncie kilka płyt oraz mogącą pochwalić się dyplomem ukończenia wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej. Gwiazda "Barw szczęścia" właśnie rozpoczęła przygotowania do nagrania kolejnego albumu. Znajdą się na niej piosenki, które zostały skomponowane dla Zbigniewa Wodeckiego! - Dostałam od...

 • Melechesh po nagraniach

  Black / thrashowa formacja Melechesh zarejestrowała nową płytę.

Zdjęcia na temat: nagranie albumu
Wideo na temat: nagranie albumu
 • Ekskluzywny Menel też nagrał piosenkę! Zgłosi ją na Eurowizję jak Maga?

  Kamil Pawelski, czyli szafiarz Ekskluzywny Menel uznał najwyraźniej, że regularne przycinanie brody oraz pozowanie do zdjęć w nowych "outfitach" to za mało i postanowił uraczyć nas swoimi wokalnymi popisami. W sieci pojawił się właśnie robiący niezłe wrażenie teledysk do jego pierwszej piosenki (zdjęcia kręcono na Islandii). Menel poinformował także, że jest to zapowiedź całego albumu. Kupicie?

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Natalia Przybysz nagrała piosenkę o swoich... piersiach!

  Jak to się stało, że zapomniałam o moich piersiach (...) Wciąż wyciągają szyję nieśmiało, łaknąć powietrza. Wołają mnie rano, a serce schowane... - śpiewa Natalia Przybysz w piosence "Miód" promującej jej czwarty album "Prąd". Powtórzy sukces "Niebieskiego"?

 • Przytul mnie

  Grupa nastolatków u progu dorosłości. Sara jest wrażliwa i spokojna. Dobrze się uczy i jest chwalona, czego nie można powiedzieć o jej kolegach, których interesuje wszystko poza nauką. W domu opiekuje się młodszym bratem, bo zapracowana matka pojawia się dopiero późnym wieczorem. Pewnego dnia w szkole Sara zostaje sprowokowana przez Mikkela. Starcie kończy się udawanym gwałtem, który ktoś uwiecznia telefonem komórkowym. "Teraz jesteś gwiazdą porno" żartuje jeden z kolegów. Nagranie trafia do...