• Informacje na temat:

  nagranie show

Artykuły na temat: nagranie show
 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować...

 • Justin Timberlake na nagraniu sprzed prawie 30 lat! Jak wyglądał jako dziecko?

  Piosenkarz Justin Timberlake był niedawno gościem programu "The Graham Norton Show" emitowanego na antenie BBC. Prowadzący zaskoczył go nagraniem z 1992 roku.

 • Wielcy przegrani zwycięzcy talent show

  Przed zbliżającym się finałem "Idola" przyszłego laureata przestrzegamy, że zwycięstwo jest tak naprawdę dopiero początkiem drogi na szczyt. Przykładów, że wcale nie musi się ona zakończyć powodzeniem, dotychczasowe edycje licznych muzycznych talent-shows dostarczały całkiem sporo.

 • Alicia Keys i Miguel w duecie. Zobacz teledysk "Show Me Love"

  Zmysłowy utwór "Show Me Love", wykonywany w duecie z Miguelem, zwiastuje siódmy studyjny album Alicii Keys. Kompozycji towarzyszy niezwykły teledysk, w którym każda scena została nakręcona w zaledwie siedem sekund i w szerokiej perspektywie.

 • Rebecca Black pojawiła się w talent show "The Four"

  Do sporego zaskoczenia doszło w amerykańskim talent show "The Four". W programie zaprezentowała się bowiem znana z wyśmiewanego utworu "Friday" Rebecca Black.

 • Dawid Podsiadło śpiewa w bibliotece. Nagranie z 2009 roku podbija sieć

  Nagranie, na którym Dawid Podsiadło wykonuje cover Oasis w 2009 roku, podbija sieć. Najpopularniejszy polski wokalista wystąpił w tedy na lokalnym konkursie.

 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  W sobotę 21 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Joke Show”. Poprowadzi go popularny stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Zasada jest prosta - goście, którzy zasiądą przy wspólnym stole, mają opowiadać dowcipy i anegdoty na zadany przez gospodarza temat.

 • Marcin Patrzałek o występie w amerykańskim "Mam talent" : Najlepszy show na świecie

  Cowell . Pod wrażeniem Polaka są także internauci. W ciągu miesiąca nagranie na oficjalnym show na Youtube obejrzano ponad 4,5 miliona razy. Ponad 6,7 miliona wyświetleń ma natomiast występ Marcina(...) umiejętnościami Adama Sztabę , ale nie dostał się wówczas do dalszego etapu. Do muzycznego show Polsatu powrócił dwa lata później i w dziewiątej odsłonie był już najlepszy, wygrywając program jako najmłodszy...

 • Marcela Leszczak z "Top Model" marzy o karierze wokalnej. Zobacz pierwsze nagranie

  Marcela Leszczak do świata show biznesu trafiła dzięki udziałowi w programie "Top Model" . W modelingu nie udało się jej zrobić kariery, dlatego jej swoje zainteresowanie skierowała ku aktorstwu(...) pierwszym nagraniem z lekcji śpiewu, jakie pobiera. "Nasz maleńki kawałeczek! Muzyka zawsze grała mi w sercu, kocham muzykę, kocham śpiewać, niestety mieszkałam w małej miejscowości, gdzie nie miałam...

 • "Dance Dance Dance": Ostatnie nagrane występy

  ...pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem...

Zdjęcia na temat: nagranie show
 • Carly Rae Jepsen
Wideo na temat: nagranie show
Dyskusje na temat: nagranie show