• Informacje na temat:

  nagranie telewizyjnego

Artykuły na temat: nagranie telewizyjnego
 • Nie żyje bohater programu telewizyjnego. Przebywał w hospicjum

  ...ciebie. W ciszy dałeś mi spokój, Bogdan" - napisał Rinke Rooyens, pokazując poruszające nagranie z Bogdanem w roli głównej. "Prawdziwi przyjaciele to ci rzadcy ludzie, którzy przychodzą cię znaleźć...

 • The Beatles: Znaleziono nagranie programu telewizyjnego

  Odnaleziono taśmę zawierającą zapis dźwiękowy programu telewizyjnego z grudnia 1963 roku, w którym wystąpił zespół The Beatles. Nagranie przekazano angielskiej telewizji BBC. Ta stacja bowiem wyemitowała 38 lat temu audycję "Juke Box Jury", w której wystąpili trzej członkowie legendarnej już dziś formacji.

 • Telewizyjna premiera nowego albumu Celine Dion

  Pierwszym singlem promującym najnowsze dzieło Celine Dion będzie tytułowy utwór z płyty. Jest to nastrojowa ballada autorstwa Aldo Novy i Stephana Moccio. Wśród innych producentów, którzy brali udział w nagraniu "A New Day Has Come", znaleźli się jeszcze: David Foster, Robert "Mutt" Lange, Christopher Neil, Humberto Gatica, Walter Afanasieff, i Ric Wake. Nagranie programu telewizyjnego będzie...

 • Telewizyjni idole w sidłach show-biznesu

  ...coverów. Nie nazwałbym tego klęską, tylko normalnym stanem rzeczy, bo nie wszyscy muszą odnosić sukces po zgaszeniu świateł show telewizyjnego - mówi portalowi INTERIA.PL Piotr Kabaj, szef polskiego(...) płyt i prawdopodobnie nikt inny się nie skusi. To praktycznie koniec ich kariery. Zobaczcie, jak upiorny repertuar przygotowano dla Joe McElderry'ego: - Czasami brak czasu na nagranie jest złym...

 • Telewizyjny konkurs osobliwości

  Program, w którym można zobaczyć prawie wszystko, czyli "Światowe rekordy Guinnessa".

 • Przed śmiercią Waldemar Goszcz nagrał piosenkę. Opublikowano ją 17 lat później

  Był u szczytu sławy, gdy kierowany przez niego samochód zderzył się czołowo podczas wyprzedzania. 17 lat od tragicznej śmierci opublikowano jego ostatnią piosenkę.

 • Dochodzenie ws. eksperymentu telewizyjnego z udziałem bezrobotnych

  Dochodzenie ws. telewizyjnego eksperymentu Rafała Betlejewskiego, który na potrzeby programu telewizyjnego przeprowadził w Radomiu fałszywą rekrutację bezrobotnych, wszczęła prokuratura w Radomiu. Śledczy zbadają, czy realizatorzy programu znieważyli osoby szukające pracy.

 • Anna Popek: Telewizyjne święta

  Anna Popek - gwiazda telewizyjnej Dwójki, opowiada, jak spędza świąteczny czas.

 • "The Voice Senior": Ruszyły nagrania pierwszej edycji

  Rozpoczęły się nagrania do pierwszej edycji programu "The Voice Senior". Już w grudniu, na antenie TVP2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję tego muzycznego show. Kto znalazł się wśród trenerów i prowadzących?

 • Aleksandra Szwed: Wiele moich telewizyjnych marzeń już się spełniło

  Aleksandra Szwed podkreśla, że choć jej największą miłością jest aktorstwo, to chętnie też prezentuje swoje umiejętności wokalne. Dlatego też z dużą satysfakcją przyjęła propozycję udziału w programach: "Jak oni śpiewają", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Jaka to melodia?". Gwiazda podkreśla, że nie jest zawodową wokalistką z muzycznym wykształceniem. Śpiewa dla przyjemności, lubi się mierzyć z przeróżnym repertuarem i chce się dalej rozwijać na płaszczyźnie muzycznej.

Zdjęcia na temat: nagranie telewizyjnego
Wideo na temat: nagranie telewizyjnego
 • Magda Gessler: męczy mnie Masterchef!

  Magda Gessler zdradziła nam podczas ostatniego wywiadu, który program telewizyjnym najbardziej ją męczy. Zobaczcie nagranie!

 • Izabela Janachowska: Łagodnie przechodzę ciążę

  Izabela Janachowska zawiesiła pracę przy dwóch z czterech programów telewizyjnych. Twierdzi, że łagodnie przechodzi ciążę, nie jest jednak w stanie pracować poza warszawskim studiem nagrań. Podkreśla też, że o powiększeniu rodziny chciała samodzielnie poinformować fanów, nie doprowadzając do medialnych spekulacji i plotek.

 • Nowe wyzwania przed Barbarą Kurdej-Szatan

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do nowej premiery na deskach Teatru 6. piętro. Gwiazda skupia się także na nagraniach kolejnych odcinków programu "Kocham Cię, Polsko!". Twierdzi, że coraz pewniej czuje się w roli gospodyni telewizyjnego show.