• Informacje na temat:

  nagraniu jednego

Artykuły na temat: nagraniu jednego
 • Aktorka zastrzelona przez policjanta. Wstrząsające nagranie

  ...pustych opakowań i butelek. Na nagraniu widać jak funkcjonariusze próbują namówić aktorkę do przyjęcia pomocy medycznej.   Jeden z policjantów poinformował ją, że nie jest aresztowana, ale musi udać się z nimi do szpitala w celu przeprowadzania badań. Aktorka nie zgodziła się i wyciągnęła broń. Vanessa krzyknęła do jednego z nich "zabij mnie". Funkcjonariusze natychmiast wycofali się z mieszkania...

 • Jeden Osiem L powraca: "Znów to mam" (zobacz teledysk)

  Duet Jeden Osiem L prezentuje teledysk "Znów to mam". To pierwszy singel z powrotnego albumu "deKada".

 • Ezra Miller zaatakował kobietę. Szokujące nagranie!

  Do tragicznej sytuacji doszło w jednym z islandzkich barów. Ezra Miller (27 l.) podszedł do jednej z kobiet i zaczął ją dusić. Wstrząsające nagranie trafiło do sieci!

 • Jeden Osiem L powraca po latach

  Teledysk do utworu "Znów to mam" oraz płyta podsumowująca 10 lat działalności grupy to nowości, jakie przygotowało Jeden Osiem L dla swoich fanów po siedmioletniej przerwie.

 • To nagranie zdradza całą prawdę na temat ciąży Meghan Markle! Niezwykły moment!

  ...na to mają być zdjęcia, gdzie jednego dnia brzuszek Meghan jest większy, a drugiego mniejszy i o innym kształcie. Także to, że ubrania na ciążowych kształtach księżnej nie układają się naturalnie(...). Złośliwi jednak twierdzą, że może poczuła nie ruchy dziecka, a przesuwający się właśnie sztuczny brzuch. My jednak mamy nadzieję, że na nagraniu został uchwycony uroczy moment, kiedy pociecha Meghan...

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Mamy nowe nagranie Mariny! Jak zmienił się jej głos przez 16 lat?

  ...dniach opublikowała na jednym z portali społecznościowych nagranie, gdzie wykonuje jedną z trudniejszych piosenek Jennifer Holliday "And I’m Telling You". Na nagraniu widać, że Marina bardzo się stara zaśpiewać piosenkę poprawnie. Do filmu wokalistka dodała opis: "Jest to urywek mojego wykonania jednego z najtrudniejszych utworów jakie znam. A capella w oryginalnej tonacji. Przyznam szczerze, że...

 • Metallica: Fani nagrali "St. Anger" na nowo

  Płyta "St. Anger" z 2003 roku to w opinii wielu fanów najgorszy album Metalliki. Trzej Amerykanie postanowili "poprawić" oryginał, nagrywając go ponownie.

 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  Policja z Blackpool poszukuje złodzieja, który bezpardonowo wyniósł z jednego z tamtejszych sklepów sporą ilość alkoholu. Nie byłoby może w tym nic niezwykłego, bowiem kradzieże to niemal codzienność, gdyby nie fakt, że mężczyzna z zamieszczonego na policyjnym Facebooku zdjęcia łudząco przypomina... Rossa z "Przyjaciół". Takie było też pierwsze skojarzenie internautów. Pod zdjęciem zaroiło się...

 • Snow "Informer": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  "A-liki-bum-bum-den" - tak śpiewaliśmy w 1993 roku za Kanadyjczykiem o pseudonimie Snow. Jego utwór "Informer" to punkt obowiązkowy na wszelakich listach gwiazd jednego przeboju.

Zdjęcia na temat: nagraniu jednego
Wideo na temat: nagraniu jednego
 • "Bodo": Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 „Bodo”. Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Basia Kurdej-Szatan i Rafała Szatan zdradzili swoje plany na walentynki!

  Basia Kurdej-Szatan i Rafała Szatan zdradzili nam swoje plany na walentynki. Pewne jest jedno, będzie bardzo romantycznie. Zobaczcie nagranie!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1861.

  Kajtek i Oliwka uzyskują od Sebastiana zgodę na podnajęcie jednego pokoju i wrzucają do sieci ogłoszenie z prośbą o nadsyłanie przez potencjalnych współlokatorów filmików ze zgłoszeniami. Po odejściu(...) miejscu i postanawia zainteresować się jego dalszym losem. Razem z Ulą Pyrka zaprasza Wolana i Amelię do udziału w nagraniu świątecznej piosenki.