• Informacje na temat:

  nagród echo

Artykuły na temat: nagród echo
 • Skandal wokół nagrody. Niemiecka nagroda Echo zlikwidowana

  Niemiecki przemysł muzyczny postanowił zlikwidować swą prestiżową doroczną nagrodę Echo w związku z falą oburzenia, jaką wywołało uhonorowanie nią w tym roku raperów Kollegah i Farid Bang za album "Jung, Brutal, Gutaussehend 3" krytykowany jako antysemicki.

 • Nagrody Echo: Robbie pokonał Ushera

  Podczas sobotniego (2 kwietnia) rozdania Echo, najważniejszych nagród niemieckiego przemysłu muzycznego, Robbie Williams zdobył po raz czwarty z rzędu statuetkę dla najlepszego wykonawcy międzynarodowego. Ze smakiem obszedł się obsypany w 2004 roku nagrodami Usher.

 • Poznaj zwycięzców!

  W czwartek (6 listopada) po godzinie 23. zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards 2008. Sprawdźcie, co działo się w liverpoolskiej Echo Arena, gdzie przebywał specjalny wysłannik INTERIA.PL.

 • Oto najgorsze polskie filmy zeszłego roku. Nominacje do Węży 2019

  Już po raz 8. Popkulturowa Akademia Wszystkiego PAW ogłasza nominacje do Węży - nagród przyznawanych nieudanym polskich filmom i ich twórcom. O tytuł Najgorszego Polskiego Filmu 2018 roku rywalizują "DJ", "Pech to nie grzech", "Serce nie sługa", "Studniówk@" i "Syn królowej śniegu".

 • Są nominacje do Grammy!

  W czwartek 6 grudnia ogłoszono nominacje do jubileuszowej 50. edycji najbardziej prestiżowych nagród muzycznych na świecie, Grammy Awards.

 • Miley Cyrus oburzona nominacjami do MTV VMA 2019

  .... Nominujcie kogo chcecie, tylko nie używajcie wizerunku Miley do promocji swoich cholernych nagród" - napisał inny fan. "Dokładnie" - poparła go Cyrus.

 • Debiutantka poprowadzi galę MTV EMA

  Błyskawicznie rozwija się kariera 23-letniej Katy Perry. W czerwcu 2008 roku wydała swój debiutancki album, chwilę potem podbiła światowe listy przebojów singlem "I Kissed A Girl" , a w listopadzie poprowadzi galę rozdania nagród MTV Europe Music Awards 2008.

 • Julia Marcell: Czuję, że to nowy początek, ale taki, który wyniknął z lat doświadczeń

  Julia Marcell to niezwykle ambitna artystka. Ma na koncie już cztery albumy, na półce sporo nagród i całe mnóstwo komplementów pod swoim adresem. Na swojej ostatniej płycie podjęła spore ryzyko - zaśpiewała wyłącznie w języku polskim. Nie ma jednak czego żałować, bo trudno (o ile to w ogóle możliwe) znaleźć negatywną recenzję jej albumu "Proxy".

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Przypomnijmy, że tegoroczna gala rozdania nagród Grammy odbyła się 8 lutego w Los Angeles. W najważniejszych kategoriach triumfowali Sam Smith (piosenka roku, nagranie roku, najlepszy debiutant) i Beck (album roku). Nie mniej ważne od rozstrzygnięć są występy największych gwiazd muzycznego show-biznesu. Tym razem widzowie Grammy zobaczyli 23 występy. Magazyn "Billboard" uszeregował je od...

 • Radiohead: Najlepszy zespół świata

  Angielska grupa Radio head po raz drugi z rzędu zgarnęła statuetkę przeznaczoną dla "Najlepszego zespołu świata", przyznaną jej podczas tegorocznej edycji wręczenia nagród muzycznych prestiżowego brytyjskiego miesięcznika muzycznego "Q". Thom Yorke i jego koledzy wyprzedzili w wyścigu po nagrodę tak sławnych konkurentów, jak Oasis i U2.

Wideo na temat: nagród echo