• Informacje na temat:

  nagród hollywood

Artykuły na temat: nagród hollywood
 • Siedem nagród BAFTA dla "1917"

  Dramat wojenny "1917" okazał się największym zwycięzcą niedzielnej ceremonii wręczenia brytyjskich nagród filmowych BAFTA. Nominowany w dziewięciu kategoriach obraz Sama Mendesa zdobył siedem nagród, w tym za najlepszy film, film brytyjski i reżyserię. Po gali więcej niż o nagrodzonych mówi się jednak o... sukni księżnej Kate.

 • Netflix liderem nominacji do nagród Emmy 2020

  Członkowie amerykańskiej Akademii Telewizyjnej ogłosili we wtorek, 28 lipca, w Los Angeles nominacje do 72. edycji nagród Emmy. Najwięcej, łącznie 160, otrzymał Netflix, a spośród seriali aż 26 otrzymał "Watchmen" produkcji HBO.

 • Hollywood do nagród Tony!

  Jude Law, Christopher Walken, Denzel Washingotn, Catherine Zeta-Jones i Scarlett Johansson - to tylko niektóre z hollywoodzkich gwiazd nominowanych do tegorocznej edycji prestiżowych teatralnych nagród Tony Awards.

 • Miliarderzy i bankruci. Za kulisami Hollywood

  Piękne wille w Beverly Hills, luksusowe auta, egzotyczne podróże - przyzwyczailiśmy się już, że dla hollywoodzkich gwiazd to norma. Na biznesie filmowym są zbudowane fortuny wielu amerykańskich bogaczy. Nie bez powodu. Choć nieraz dziwimy się, że ktoś jest gotowy wydać nawet 200 milionów dolarów na jeden film, nie ryzykowałby tak, gdyby się to nie opłacało. Sumy, jakie na kinowych megahitach...

 • "Pewnego razu... w Hollywood" nagrodzone przez krytyków

  ...12 stycznia ogłoszono zwycięzców nagród Critics' Choice 2020 - przyznawanych przez Broadcast Film Critics Association. Najwięcej statuetek otrzymało najnowsze dzieło Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood", które zdobyło cztery wyróżnienia.

 • Roman Polański straci nominacje do Europejskich Nagród Filmowych?

  Aktorki Rosanna Arquette i Andrea Bescond są wśród osób, które podpisały się pod apelem o odebranie Romanowi Polańskiemu nominacji do Europejskich Nagród Filmowych - pisze "The Hollywood Reporter". "Europejskie Oscary" zostaną przyznane już w ten weekend - 7 grudnia.

 • Roman Polański: Pewnego razu... w Hollywood

  Debiutant, którego film dostaje nominację do Oscara i trafia na okładkę tygodnika "Time". Trudno się dziwić, że wkrótce później Roman Polański trafia do Hollywood, gdzie odnosi sukces, przeżywa osobistą tragedię, wraca w glorii i ucieka w niesławie. W niedzielę, 18 sierpnia, słynny reżyser skończył 86 lat.

 • Hollywood nagradza

  Organizatorzy tegorocznej edycji festiwalu Hollywood Film ogłosili nominacje do nagród dla najlepszych filmów, aktorów i aktorek mijającego roku. Wyróżnienia zostaną wręczone na zakończenie imprezy, która odbędzie się od 1 do 8 października w Los Angeles. Jak już informowaliśmy honorowe nagrody festiwalu otrzymają między innymi Jodie Foster i Janusz Kamiński .

 • Timothée Chalamet: Książę Hollywood

  Filmowcy ustawiają się do niego w kolejce, aktorzy, z którymi grał, nie przestają go wychwalać, a fani zakładają mu setne konto na Instagramie. Ma na koncie dziesiątki nagród i nominację do Oscara jako jeden z najmłodszych w historii kina. Za chwilę zobaczymy go w filmie "Mój piękny syn", który ma sprawić, że będzie również jednym z najmłodszych nagrodzonych. A 27 grudnia Timothée Chalamet...

 • Porzucił Hollywood

  Jeden z największych amerykańskich przystojniaków, Matthew McConaughey, miał dość hollywoodzkiego blichtru i przeprowadził się z rodziną do Teksasu. Aktor chce, by jego dzieci miały radosne dzieciństwo z dala od niebezpieczeństw Los Angeles i paparazzich.

Zdjęcia na temat: nagród hollywood
Wideo na temat: nagród hollywood
 • Angelina Jolie JEST w ciąży!

  Plotki o ciąży Angeliny Jolie ostatecznie się potwierdziły: aktorka przybyła na wręczenie niezależnych nagród Spirit Awards 23 lutego w Hollywood, prezentując pokaźnych rozmiarów brzuszek.

Dyskusje na temat: nagród hollywood
 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał wyrusza na podbój Hollywood?

  Ja myślę, że robienie z jego decyzji o wyjeździe do Hollywood sensacji jest jakimś nieporozumieniem. No, co, mamy się już cieszyć? Z czego? Że wyjeżdża? Ja jadę jutro do Grójca, czy to jest jakiś powód, żeby o tym pisać? Gdyby on wracał z Hollywood z jakimiś trofeami w postaci Oskarów lub innych nagród, to rozumiem. Taka ekscytacja nie wiadomo czym jest typowa dla prowincji. To o niczym nie