• Informacje na temat:

  nagród kobiety

Artykuły na temat: nagród kobiety
 • Siedem nagród BAFTA dla "1917"

  Dramat wojenny "1917" okazał się największym zwycięzcą niedzielnej ceremonii wręczenia brytyjskich nagród filmowych BAFTA. Nominowany w dziewięciu kategoriach obraz Sama Mendesa zdobył siedem nagród, w tym za najlepszy film, film brytyjski i reżyserię. Po gali więcej niż o nagrodzonych mówi się jednak o... sukni księżnej Kate.

 • "Oficer i szpieg" Polańskiego z pięcioma nominacjami do nagród Lumiere

  Najnowszy film Romana Polańskiego - "Oficer i szpieg" - otrzymał pięć z nominacji do nagród braci Lumiere, nazywanych francuskimi Złotymi Globami.

 • ​"Oficer i szpieg" Polańskiego z czterema nominacjami do Europejskich Nagród Filmowych

  Film "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego uzyskał w sobotę cztery nominacje do Europejskich Nagród Filmowych - dla najlepszego europejskiego filmu, reżysera, scenarzysty i aktora. Film powalczy m.in. z "Bólem i blaskiem" Pedro Almodovara i "Zdrajcą" Marco Bellocchio.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .

 • Kobiety nagradzają kobiety

  Wśród tegorocznych laureatek nagród znajdą się Halle Berry, pierwsza czarnoskóra aktorka nagrodzona Oscarem za pierwszoplanową rolę kobiecą, w filmie "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , Laura(...) honorujących dokonania telewizyjne i kinowe wynika z coraz bliższych związków obu mediów. "Kobiety nie pracują już tylko w telewizyjnych produkcjach, czy tylko podczas realizacji kinowych. Pracują...

 • Paszporty "Polityki": Trzy kobiety nominowane

  ...sezonu, pokazuje, jak bardzo zmieniły się w Polsce kobiety. To już 26. edycja Paszportów "Polityki", nagród kulturalnych naszego tygodnika. Paszport został wymyślony dla artystów, których talent...

 • "Spojrzenie kobiety"

  ...wszystkie filmy było raczej "jego". A ja chciałam dać jakieś swoje spojrzenie na to wszystko. Co to znaczy swoje? Kobiety. Po prostu spojrzenie kobiety. Tak, jak to wszystko ja widziałam. Film jest(...) stała koło mojego łóżka. Patrzę, a tam leży książka. "Paryskie tournee". O teatrze. Napisana przez Annę Śliwińską, polską pisarkę, kiedyś uznaną - w latach 70. zdobyła kilka prestiżowych nagród...

 • Nominacje do nagród Golden Satellite

  Soderbergha. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia w hotelu Beverly Hills.

 • Weekend w kinie: Czego pragną kobiety

  Osiem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w pierwszy piątek marca. Bohaterkami zdecydowanej większości z nich ("Lady Bird", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Czerwona jaskółka", "Maria Callas"...) są kobiety.

 • Cate Blanchett wspiera kobiety w Cannes

  ...szczegóły protestu nie są znane, najprawdopodobniej będzie on nawiązaniem do wydarzeń, które miały miejsce podczas ceremonii wręczenia Złotych Globów i Nagród BAFTA, kiedy to znakomita większość(...) Weinsteina, który został oskarżony przez dziesiątki aktorek o molestowanie, a nawet gwałty, których miał dokonywać przez kilka dekad swojej kariery - również podczas festiwalu w Cannes. Kobiety z branży...

Zdjęcia na temat: nagród kobiety
Dyskusje na temat: nagród kobiety
 • Re: "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  Powiem wam, że w latach 90-tych kobiety wyglądały chyba najlepiej w historii! Teraz jak człowiek ogląda rozdanie nagród MTV, to zastanawia się, czy nie przełączył na rozdanie nagród przemysłu porno!

 • Re: Anna Mucha podczas rozdania nagród...

  Mnie podobała się właśnie taka,teraz wygląda starzej ale to może być tylko moje odczucie bo ja lubię kobiece kształty,wolę u kobiety trochę więcej jak mniej;-)