• Informacje na temat:

  nagród magazynu

Artykuły na temat: nagród magazynu
 • Ogłoszono nominacje do nagród magazynu "Q"

  Walijska formacja Stereophonics ma szansę na uzyskanie największej liczby statuetek spośród artystów nominowanych do prestiżowych nagród brytyjskiego magazynu muzycznego "Q". Jeśli wszystko ułoży się dla nich pomyślnie, to Kelly Jones i jego koledzy otrzymają ich w sumie cztery.

 • Alicia Keys: Osiem nominacji do nagród magazynu "Billboard"

  Alicia Keys, nastoletnia amerykańska wokalistka, która podbiła ostatnio listy przebojów na całym świecie utworem "Fallin'", ma sporo powodów do radości. Jej debiutancki album "Songs In A Minor" sprzedał się w Stranach Zjednoczonych w nakładzie ponad czterech milionów egzemplarzy, a teraz otrzymał aż osiem nominacji do tegorocznych prestiżowych nagród muzycznych magazynu "Billboard".

 • Netflix liderem nominacji do nagród Emmy 2020

  Członkowie amerykańskiej Akademii Telewizyjnej ogłosili we wtorek, 28 lipca, w Los Angeles nominacje do 72. edycji nagród Emmy. Najwięcej, łącznie 160, otrzymał Netflix, a spośród seriali aż 26 otrzymał "Watchmen" produkcji HBO.

 • Magazyn filmowy Tomasza Raczka

  ...dawali na nie pieniądze. - W rękach widzów jest to, żeby nasze polskie kino przywrócić na piedestał, bo na nim już kiedyś było. To nie jest tak, że my nigdy nie dostawaliśmy nagród na festiwalach(...) postawienia silnego i odpornego na wszelkie problemy muru - dodał raczek. W pierwszym odcinku "Weekendowego magazynu filmowego" dziennikarz będzie gościł Agnieszkę Odorowicz oraz Michała Chacińskiego...

 • Jennifer Aniston laureatką nagrody magazynu "People"

  Jennifer Aniston znalazła się wśród laureatek pierwszej edycji nagród magazynu "People".

 • Rozdano nagrody magazynu "Kerrang!"

  Członkowie amerykańskiej grupy Slipknot zostali zdecydowanymi zwycięzcami tegorocznych nagród przyznawanych przez brytyjski magazyn "Kerrang!". Ceremonia ich wręczenia odbyła się we wtorek, 29 sierpnia, w Londynie.

 • Rozdano nagrody magazynu "Q"

  Oasis, U2 i Arctic Monkeys zgarnęli po dwie statuetki największego brytyjskiego magazynu muzycznego "Q". Rozdanie nagród miało miejsce w poniedziałek, 30 października, w londyńskim Grosvenor Hotel. Jak to zwykle bywa podczas tego typu imprez, nie obyło się bez skandali.

 • Rozdano nagrody magazynu "Billboard"

  Grupy Destiny's Child i Creed okazały się zwycięzcami tegorocznych nagród muzycznych przyznawanych przez amerykański magazyn "Billboard". Uroczystość ich wręczenia odbyła się we wtorek, 5 grudnia, w sali MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

 • Nagrody magazynu Kerrang! rozdane

  Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, grupa Papa Roach została najbardziej doceniona podczas wręczenia tegorocznych nagród magazynu "Kerrang!". Amerykańska formacja zwyciężyła w kategorii "Najlepszy zespół zagraniczny" i w bezpośredniej walce o statuetkę za najlepszy teledysk pokonała zespół Linkin Park, który - podobnie jak Papa Roach - miał na koncie aż cztery nominacje.

 • Rozdano nagrody magazynu "Billboard"

  R. Kelly, amerykański wokalista znany choćby z przeboju "I Believe (I Can Fly)", został niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej ceremonii rozdania nagród tygodnika "Billboard". Otrzymał w sumie aż sześć statuetek! Niewiele gorsze były członkinie popularnego tria Destiny's Child, którym udało się zwyciężyć w pięciu kategoriach.

Zdjęcia na temat: nagród magazynu
Wideo na temat: nagród magazynu