• Informacje na temat:

  nagroda muchy

Artykuły na temat: nagroda muchy
 • Michał Wiraszko (Muchy): Stwierdziliśmy, że może nie powinniśmy się grzebać za życia

  ...- Wszyscy uświadomiliśmy sobie, że jeżeli ten zespół ma trwać, to w tej konfiguracji - mówi Michał Wiraszko, lider grupy Muchy, która po ponad dwóch latach przerwy powróciła w pierwotnym składzie. Zaczęło się od niezapowiadanego koncertu w kwietniu na festiwalu Spring Break, a już 18 listopada zespół rusza w jesienną trasę z materiałem z debiutanckiego "Terroromansu".

 • Andrzej Wajda odebrał nagrodę PEN Clubu im. Parandowskiego

  ...", "Popioły",  "Wszystko na sprzedaż", "Polowanie na muchy", "Krajobraz po bitwie", "Brzezinę", "Wesele", "Ziemię obiecaną" , "Człowieka z marmuru", "Panny z Wilka". Nagroda Polskiego PEN Clubu im(...) prezesem polskiego PEN Clubu. Nagroda przyznawana jest za całokształt twórczości. Wśród jej laureatów są m.in. Zbigniew Herbert (1989), Gustaw Herling-Grudziński (1990), Leszek Kołakowski (1992

 • Powstanie kobieca wersja "Władcy much"

  ​Filmowcy Scott McGehee oraz David Siegiel planują stworzyć kolejną kinematograficzną adaptację słynnej powieści "Władca much". Tym razem jednak obsada produkcji ma składać się wyłącznie z aktorek.

 • Anna Mucha nakręciła film

  Anna Mucha zrealizowała autorski projekt filmowy "Wędrowcy", który weźmie udział w konkursie "Bierzcie i Kręćcie", towarzyszącym niezależnemu festiwalowi filmowemu Off Plus Camera.

 • Mucha gotowa zaliczyć odlot

  Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato odbędą się po raz szósty w czerwcu w Radomiu. W tym roku w działaniach festiwalowych weźmie udział także policja i Siły Powietrzne RP.

 • Płyta, że mucha nie siada

  Muchy "Notoryczni debiutanci", Sony Music...

 • Anna Mucha jedzie po bandzie

  Ułańska szarża Anny Muchy trwa! Zdobyła w tanecznym show Kryształową Kulę, uszkodziła nagrodę - białego mercedesa, a teraz szaleje jako jurorka w "You Can Dance - Po prostu tańcz". Nie wszystkim się to jednak podoba...

 • Doda, Mucha i Koterski świrami!

  Doda Dorota Robaczewska, Anna Mucha i Michał Koterski - to tylko niektóre postacie polskiego showbiznesu uhonorowane statuetką Świry 2007.

 • iHeartRadio Much Music Video Awards: Drake triumfuje

  Kanadyjski raper był największym zwycięzcą niedzielnej ceremonii iHeartRadio Much Music Video Awards (19 czerwca). Drake opuścił galę z pięcioma statuetkami.

 • Anna Mucha: Ponosi ją w ringu

  Anna Mucha przyznaje, że w trakcie treningów bokserskich, na które uczęszcza w czasie realizacji serialu "Prosto w serce", czasem ponoszą ją emocje.

Zdjęcia na temat: nagroda muchy
Wideo na temat: nagroda muchy
 • "M jak miłość": Szok! Ośmielił się zdradzić Anetę!

  Co wydarzy się w kolejnych odcinkach „M jak miłość”? Jak potoczą się losy Olka (Maurycy Popiel), Anety (Ilona Lewandowska) i Magdy (Anna Mucha)? Ku wielkiemu zdziwieniu Anety, Olek znajdzie najprawdopodobniej nową miłość. Ale czy bohaterce kiedykolwiek naprawdę na nim zależało? „Aneta na pewno kochała Olka, a teraz kocha ideę Olka – kocha to, co w sobie o nim wymyśliła; kocha to, że jest on znanym i cenionym lekarzem; że ma wysoką pozycję. Natomiast, myślę, jego samego już nie kocha” – mówi...

Dyskusje na temat: nagroda muchy