• Informacje na temat:

  nagroda za taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: nagroda za taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki powrót

  Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami XI edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę? Na parkiecie pojawi się 10, zamiast 11 par. Show...

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" winna zniknięcia męża?

  W poniedziałkowy wieczór ruszyła kolejna edycja amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek programu jest Carole Baskin, której popularność przyniósł serial dokumentalny Netfliksa "Król tygrysów". W trakcie programu wyemitowany został wykupiony przez rodzinę Dona Lewisa materiał, który odnosi się do jego tajemniczego zniknięcia. Lewis to były mąż Baskin, po którym odziedziczyła...

 • Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

  Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

 • "Taniec z Gwiazdami": Kto najlepszy w wielkim finale?

  W wielkim finale dziesiątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zmierzyli się Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Kto okazał się najlepszy?

 • "Taniec z Gwiazdami": Oto uczestnicy 9. edycji

  Znamy wszystkich uczestników dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono, że dwunastą osobą walczącą o Kryształową Kulę będzie Tomasz Działowy znany jako Gimper.

 • "Taniec z Gwiazdami 9": Joanna Mazur kolejną uczestniczką programu

  Joanna Mazur, niewidząca biegaczka, jest kolejną uczestniczką dziewiątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • Piosenki Zbigniewa Wodeckiego w półfinale "Tańca z Gwiazdami"

  To już półfinał 8. edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną pozostały 3 pary: Popek i Janja Lesar, Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański i oraz Beata Tadla i Jan Kliment. Które dwie pary zmierzą się w finałowym starciu?

 • Będzie 7. edycja "Tańca z Gwiazdami"

  Finał 6. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zgromadził przed telewizorami 3,3 milionów widzów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Półfinał bez Dominiki Gwit

  Dominika Gwit i Żora Korolyov odpadli w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Już tylko trzy pary mają szanse na zwycięstwo w programie.

Zdjęcia na temat: nagroda za taniec z gwiazdami
Wideo na temat: nagroda za taniec z gwiazdami
 • Kulisy finału "Tańca z Gwiazdami"

  Zwycięzcami dziesiątej, jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostali dosyć niespodziewanie Damian Kordas i Janja Lesar. Gorycz porażki musieli przełknąć faworyci, czyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. W nagrodę zwycięzcy otrzymali Kryształową Kulę, a także 100 tysięcy (uczestnik) i 50 tysięcy złotych (trenerka). Co powiedzieli po zakończeniu transmisji programu w Polsacie? Tego nie

Dyskusje na temat: nagroda za taniec z gwiazdami