• Informacje na temat:

  nagrody council

Artykuły na temat: nagrody council
 • Polska animacja z główną nagrodą festiwalu Animateka

  ...jest jednym z najbardziej cenionych przedstawicieli polskiej animacji filmowej. Jego projekt dyplomowy "Ziegenort" - był pokazywany na wielu międzynarodowych festiwalach i zdobył liczne nagrody na całym świecie. Polak wziął też udział w programie rezydencji Animation Artist in Residence Tokyo organizowanym przez Japan Image Council (JAPIC), gdzie zrealizował film "Black" (Czerń). W 2009 r., jeszcze...

 • Nagrody PRISM przyznane

  Niezależny obraz "Skins" otrzymał nagrodę dla filmu najlepiej ukazującego problemy uzależnienia od używek. "Skins" jest historią pogrążających się w alkoholizmie mieszkańców indiańskiego rezerwatu. W sumie przyznano nagrody w 22 kategoriach.

 • Nagrody MOBO w cieniu skandali

  Rozdanie nagród MOBO (Music Of Black Origin) odbyło się w cieniu skandali. Statuetki wręczono w czwartek, 30 września, podczas wieczornej uroczystości w "Royal Albert Hall" w Londynie. Pełny sukces odniosła Jamelia, która zdobyła trzy nagrody. Tyle samo statuetek odebrał Kanye West, ale był on nominowany aż w siedmiu kategoriach.

 • Jessica Parker w hołdzie McQueenowi

  Sarah Jessika Parker została wybrana na osobę, która zaprezentuje pośmiertną nagrodę CFDA Board of Directors' Special Tribute Award dla Alexandra McQueena podczas gali rozdania "Oscarów mody", czyli nagród Council of Fashion Designers of America (CFDA), która odbędzie się 7 czerwca.

 • Jonas Brothers najgorsi. Muse najlepsi

  W czasie uroczystej gali, która odbyła się w środę (24 lutego) prestiżowy magazyn muzyczny "New Musical Express" rozdał nagrody Shockwaves NME Awards 2010, przyznawane corocznie w wielu kategoriach.

 • Najlepszy dźwięk w Bondzie?

  Ogłoszono nominacje do Conch Sound Awards, prestiżowej nagrody dla dźwiękowców. Wśród nominowanych filmów znalazły się m.in. "007 Quantum of Solace", najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda oraz oscarowy "Slumdog. Milioner z ulicy".

 • Paul Weller uhonorowany

  ...płyta The Jam "The Gift" z 1982 roku. Po zakończeniu działalności The Jam Weller sformował The Style Council, z którym wydał sześć płyt. Bardzo dobrze w rodzimej Wielkiej Brytanii przyjmowane były solowe...

 • Brytyjskie animacje w Krakowie

  ...tworzone komputerowo. Krakowscy widzowie obejrzą ponad siedem godzin filmów! Współorganizatorem przeglądu jest Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie oraz British Council.

 • Akademia nagradza mistrza dźwięku

  .... Ostatnio znalazł się w składzie świeżo powołanej Rady Nauki i Technologii Akademii (Science and Technology Council), stworzonej w celu monitorowania aktualnego zaawansowania technologicznego w sztuce...

 • ​Jennifer Lopez porównana do... wystawy sklepowej

  ...przybyła Jennifer Lopez. Nominowana do nagrody za występ w filmie "Ślicznotki" gwiazda, wybrała na tę okazję imponującą balową suknię od Valentino. Kreacja udekorowana olbrzymią zielono-złotą(...) otrzyma nagrody" - zastanawiał się cynicznie kolejny internauta. Choć wśród publikowanych w mediach społecznościowych memów dominują porównania sukni Lopez do opakowań świątecznych prezentów...