• Informacje na temat:

  nagrody las vegas

Artykuły na temat: nagrody las vegas
 • Nagrody krytyków z Las Vegas

  Dreszczowiec "Memento" Chrisa Nolana otrzymał cztery nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Las Vegas (Las Vegas Film Critics), w tym najważniejszą - dla najlepszego filmu 2001 roku. Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" Petera Jacksona został uhonorowany sześcioma wyróżnieniami.

 • Las Vegas: Film 2004 roku

  Krytycy filmowi z Las Vegas za najlepszy film minionego roku uznali najnowszą produkcję Martina Scorsese "Aviator" . Obraz otrzymał nagrody aż w siedmiu kategoriach.

 • Krytycy z Las Vegas i Waszyngtonu nagradzają

  Reżyserski debiut George'a Clooney'a, komediodramat "Confessions of a Dangerous Mind" , został uznany przez Stowarszyszenie Krytyków Filmowych z Las Vegas za najlepszy obraz 2002 roku. Najwięcej nagród - aż w 4 kategoriach - otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Swoje nagrody przynali również krytycy z Waszyngtonu. Ich zdaniem, najlepszy film minionego roku to "Droga do zatracenia...

 • Bruce Willis rozbija bank w Vegas

  ...7 grudnia na ekrany kin wejdzie "Lay the Favorite", gwiazdorska komedia kryminalna Stephena Frearsa - twórcy nagrodzonych trzema Oscarami "Niebezpiecznych związków", nominowanego do nagrody Akademii za "Królową". W obsadzie aktorska śmietanka Hollywood.

 • Konkurs: Wyjedź do Las Vegas!

  W październiku zadebiutowała na video i DVD przebojowa opowieść Stevena Soderbergha, "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" w gwiazdorskiej obsadzie - na planie historii spotkali się między innymi George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon i Andy Garcia. W naszym konkursie na miłośników opowieści czeka niesamowita nagroda - wycieczka do Las Vegas!

 • Rozdano nagrody "Billboardu"

  Podczas środowego (8 grudnia) wieczoru w "MGM Grand Garden Area" w Las Vegas nie było wielkich niespodzianek. Gwiazdą muzycznych nagród "Billboardu" był Usher, który otrzymał 11 statuetek. Jego płyta "Confessions" i pochodzące z niej przeboje zgarnęła niemal wszystkie liczące się nagrody w kończącym się 2004 roku.

 • R. Kelly i Beyonce Knowles wyszli najbardziej zadowoleni z ceremonii rozdania nagród prestiżowego tygodnika "Billboard", która odbyła się w środę, 10 grudnia, w Las Vegas. Oboje otrzymali po cztery statuetki. "Billboard" jak co roku nagrodził artystów, którzy odnieśli największy sukces komercyjny w minionych 12. miesiącach, potwierdzony na publikowanych przez niego zestawieniach płyt i singli.

 • Nagrody amerykańskiej publiczności

  W niedzielę, 11 stycznia, już po raz 30. przyznano doroczne nagrody amerykańskiej publiczności. Wyróżnienie People's Choice Award dla najlepszego filmu przypadło widowisku "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , najlepszym filmem dramatycznym obwołano "Władcę Pierścieni: Dwie Wieże" , zaś tytułem najlepszej komedii obdarzono "Bruce'a Wszechmogącego" .

 • Nagroda dla prawiczka

  Ceremonia wręczenia wyróżnienia odbędzie się podczas gali kończącej imprezę, zaplanowanej na 15 marca, w Las Vegas. Steve Carell, znany hollywoodzki aktor, producent, scenarzysta i komik, który(...) marca w las Vegas.

 • Rozdano nagrody magazynu "Billboard"

  Grupy Destiny's Child i Creed okazały się zwycięzcami tegorocznych nagród muzycznych przyznawanych przez amerykański magazyn "Billboard". Uroczystość ich wręczenia odbyła się we wtorek, 5 grudnia, w sali MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Zdjęcia na temat: nagrody las vegas