• Informacje na temat:

  nagrody młodych

Artykuły na temat: nagrody młodych
 • Nagrody dla młodych krytyków

  W tegorocznej, IX edycji konkursu dla młodych krytyków filmowych o nagrodę im. Krzysztofa Mętraka nagrodzono czwórkę studentów piszących o filmie: Michała Oleszczyka, Dariusza Aresta, Wojciecha Pitalę i Adama Kruka.

 • Bartosz Bielenia: Nagroda, która kruszy granice

  Shooting Stars to specjalny program, stworzony przez organizację European Film Promotion (EFP). Ma na celu promowanie młodych i utalentowanych aktorów europejskich. Tytuły Shooting Stars przyznawane(...) Apostolova (Bułgaria), Ella Rumpf (Szwajcaria) oraz Jonas Dassler (Niemcy). Nagrody otrzymają także: Pääru Oja (Estonia), Victoria Carmen Sonne (Dania), Joana Ribeiro (Portugalia), Levan Gelbakhiani...

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Triumf "Faworyty"

  Filmowej, wysłana została petycja dotycząca wykluczenia Polańskiego z rywalizacji o Eurpejskie Nagrody Filmowe. Wśród osób, które się pod nią podpisały są nie tylko znani twórcy, ale też Clementine Vagne(...) gali uhonorowano także Juliette Binoche . Francuska aktorka została doceniona za Europejski Wkład w Rozwój Światowego Kina. Binoche zaapelowała do młodych aktorek. "Same wybierajcie filmy , bądźcie...

 • Jerzy Trela laureatem nagrody GUSTAW

  Aktor teatralny i filmowy, pedagog Jerzy Trela został tegorocznym laureatem nagrody GUSTAW, najwyższej nagrody ZASP przyznawanej za szczególne zasługi dla środowiska teatralnego. "Jerzy Trela postaci nie gra, on je stwarza, on nimi jest" - napisano w rekomendacji do nagrody.

 • Znamy nominacje do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Poznaliśmy piątkę młodych polskich aktorów, którzy zostali nominowani do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Są niespodzianki?

 • Polska animacja z główną nagrodą festiwalu Animateka

  ...dezorientację młodych ludzi w Europie Środkowo-Wschodniej". Film polskiego realizatora z 2019 r. został też wyróżniony nagrodą publiczności.  Kolorowa animacja, której autorem także jest Tomasz Popakul(...) jest jednym z najbardziej cenionych przedstawicieli polskiej animacji filmowej. Jego projekt dyplomowy "Ziegenort" - był pokazywany na wielu międzynarodowych festiwalach i zdobył liczne nagrody na...

 • Bartosz Bielenia laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Bartosz Bielenia, wcielający się w filmie "Boże Ciało" w rolę Daniela, który po wyjściu z zakładu poprawczego zostaje omyłkowo wzięty za księdza, został laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2019. Z okazji 50-lecia nagrody Katarzyna Figura i Andrzej Chyra odebrali Nagrody Specjalne.

 • Etiuda&Anima 2019 zakończona. Do kogo powędrowały nagrody?

  Zakończył się 26. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima. W sobotę, 23 listopada, wieczorem w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie odbyła się finałowa gala, podczas której rozdano nagrody.

 • Znamy nomoniwanych do Nagrody im. Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Julian Świeżewski, Justyna Wasilewska i Zofia Wichłacz - to młodzi aktorzy, którzy mają szansę otrzymać Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Listę tegorocznych nominowanych ogłosiła w czwartek kapituła Nagrody.

 • Agnieszka Holland laureatką Nagrody Uniwersytetu Europejskiego Viadrina

  Reżyserka i scenarzystka Agnieszka Holland została laureatką tegorocznej 19. Nagrody Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą - poinformowała rzecznik Collegium Polonicum w Słubicach Ewa Bielewicz-Polakowska.

Zdjęcia na temat: nagrody młodych
Wideo na temat: nagrody młodych
 • Michał Żebrowski jurorem konkursu dla młodych przedsiębiorców

  Aktor został członkiem jury konkursu dla młodych przedsiębiorców. Ogólnoświatowy program The Venture wspiera początkujące firmy, oferując im nie tylko nagrody finansowe, lecz także możliwość zaprezentowania swojego projektu na arenie międzynarodowej. Zdaniem Michała Żebrowskiego to bardzo pożyteczny konkurs, który daje szansę na zaistnienie innowacyjnym pomysłom użytecznym społecznie.

 • ​Małgorzata Zajączkowska: Nagrody są ważne

  Zdaniem Małgorzaty Zajączkowskiej najcenniejsze są nagrody otrzymywane za bieżące, a nie przeszłe dokonania. Dla niej najbliższa sercu jest ta, którą zdobyła w czerwcu zeszłego roku w Koszalinie, przyznana została bowiem przez młode jury.

 • "Zasada przyjemności": Teaser 1

  "Zasada przyjemności" to zrealizowany z rozmachem międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji CANAL+. Zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. W rolach głównych cenione i uznane aktorskie osobowości kina z trzech krajów: dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Małgorzata

Dyskusje na temat: nagrody młodych
 • Re: Misja: Zgarnij nagrody

  Zadanie trzecie jest poniżej jakiejś moralności! Jak można zadać takie pytanie! Kilkaset żołnierzy młodych chłopaków jest teraz w Afganie! Myślicie, że pojechali tam bo chcą? Pojechali tam bo muszą jeśli chcą pracę. Zasada jest prosta jedziesz albo kontrakt nie będzie przedłużony. Wiem co mówię bo mieszkam w mieście gdzie kręcono serial tam każdy ma lub miał lub będzie miał kogoś w wojsku czy na