• Informacje na temat:

  nagrody mtv

Artykuły na temat: nagrody mtv
 • Nagrody MTV 2019: Triumf Avengersów

  Ceremonia rozdania nagród MTV dla najlepszych produkcji kinowych i telewizyjnych nie przyniosła wielkich zaskoczeń. Zdecydowanym zwycięzcą został film "Avengers: Koniec gry", który cztery nominacje zamienił na trzy statuetki Złotych Popcornów.

 • Jason Mitchell stracił nominację do nagrody MTV

  Oskarżony o molestowanie seksualne aktor Jason Mitchell stracił już reprezentującą go agencję oraz role w serialu "The Chi" i filmie "Desperados". Teraz pozbawiono go także nominacji do nagrody MTV.

 • MTV EMA 2018: Janet Jackson z nagrodą Global Icon

  Podczas gali nagród MTV EMA 2018 w Bilbao Janet Jackson odbierze statuetkę Global Icon.

 • Rozdano filmowe nagrody MTV

  ..."Gladiator" Ridley'a Scotta zdobył nagrodę MTV Film Award dla najlepszego filmu. Swój oscarowy sukces powtórzyła także Julia Roberts, która została wyróżniona za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Erin Brockovich" Stevena Soderbergha. Ceremonia wręczenia nagród przyznawanych przez widzów MTV odbyła się w Los Angeles w sobotę, 2 czerwca, wieczorem.

 • Filmowe nagrody MTV rozdane

  Jennifer Lawrence i Bradley Cooper triumfowali na niedzielnej gali rozdania filmowych nagród stacji MTV. Gwiazdy "Przewodnika pozytywnego myślenia" otrzymały po dwie statuetki - obok aktorskich, parę wyróżniono za... najlepszy pocałunek na ekranie.

 • Skradziono nagrody MTV

  Londyńska policja wszczęła śledztwo w sprawie kradzieży statuetek, które otrzymywali w trakcie niedawnej ceremonii wręczenia MTV Europe Music Awards we Frankfurcie, nagrodzeni artyści. Zaginione nagrody zastępowały na czas uroczystości prawdziwe, na których dopiero grawerowane są nazwiska zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

 • Beyonce Knowles, Justin Timberlake i grupa Coldplay mieli najwięcej powodów do radości podczas ceremonii wręczenia nagród MTV Video Music Awards. Wszyscy oni zdobyli po trzy statuetki. Dwiema nagrodami musiała się zadowolić Missy Elliott, która była nominowana aż w ośmiu kategoriach.

 • Christina Aguilera oraz zespoły Linkin Park i Tatu są wśród laureatów nagród azjatyckiego oddziału telewizji MTV. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w sobotę, 14 lutego w Singapurze.

 • Filmowe nagrody MTV

  W sobotę wieczorem po raz dziewiąty rozdano w Culver City, w Kalifornii, MTV Movie Awards. Jak zwykle zwycięzców wybrali amerykańscy widzowie stacji telewizyjnej MTV. Zgodnie z oczekiwaniami, triumfatorem stał się film "Matrix", nagrodzony w kategorii najlepszy film roku, najlepszy aktor (Keanu Reeves) oraz najlepsza scena walki (Reeves z Fishburnem).

 • Nagrody MTV rozdane

  Fatboy Slim, zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, zdobył najwięcej, bo aż sześć nagród MTV za teledysk "Weapon Of Choice". Najlepszym wideoklipem roku wybrano "Lady Marmalade" - efekt współpracy Pink, Christiny Aguilery, Myi oraz Lil' Kim.

Zdjęcia na temat: nagrody mtv