• Informacje na temat:

  nagrody odebrała

Artykuły na temat: nagrody odebrała
 • ​Grażyna Barszczewska odebrała Nagrodę im. Ireny Solskiej

  ...heroiczna i to jest dla mnie bardzo zobowiązujące - dodała. Wręczenie nagrody odbyło się w poniedziałek w siedzibie Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie; o wynikach 7. edycji wydarzenia ZASP(...) dorobku artystek teatralnych. Jej inicjatorką była red. Justyna Hofman-Wiśniewska. Pierwszą laureatką nagrody - w 2011 r. - była Danuta Szaflarska. W latach następnych nagrodą im. Ireny Solskiej...

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Geri nie odbierze nagrody

  Geri Halliwell, niegdyś członkini grupy Spice Girls, zdecydowała, że nie odbierze wspólnie ze swymi byłymi koleżankami tegorocznej nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego.

 • "Big Brother": Magda Wójcik odebrała wygraną! Na co przeznaczy pieniądze?

  Od zakończenia pierwszej edycji powracającego po latach "Big Brothera" minęły już prawie trzy miesiące. Magda Wójcik, zwyciężczyni programu, na odebranie głównej nagrody musiała nieco poczekać. Pieniądze odebrała dopiero niedawno. W ostatnim wywiadzie Wójcik zdradziła, co zamierza zrobić z wygranymi 100 tysiącami.

 • Kristin Scott Thomas z nagrodą Richarda Harrisa

  Kristin Scott Thomas dołączyła tym samym do wcześniejszych laureatów nagrody, którymi są między innymi: Jim Broadbent, Julie Walters, Emma Thompson, Chiwetel Ejiofor i Judi Dench, która odebrała to wyróżnienie w zeszłym roku. Kariera Scott Thomas rozpoczęła się w roku 1986, kiedy to wystąpiła w wyreżyserowanym przez Prince’a komediodramacie...

 • Kamińska odebrała nagrodę!

  Julia Kamińska wreszcie odebrała swoją nagrodę, wygraną w XI edycji programu "Taniec z gwiazdami". We wtorek, 13 lipca, w warszawskim salonie mercedesa aktorka otrzymała kluczyki do samochodu.

 • Caroline Leaf w Krakowie. Nagroda Smoka Smoków wręczona!

  Caroline Leaf odebrała w Krakowie nagrodę Smoka Smoków, przyznawaną za szczególny wkład w rozwój światowej kinematografii. Uroczystość odbyła się 27 maja podczas 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Wojtek Smarzowski: Nagrody nie odebrałem i nie odbiorę

  ..."Żadnej nagrody nie odebrałem, i nie odbiorę" - deklaruje Wojtek Smarzowski, reżyser filmu "Wołyń".

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Triumf Polek!

  Filmy "Twój Vincent" oraz "Komunia" otrzymały w sobotę, 9 grudnia, Europejskie Nagrody Filmowe. Jubileuszowa, 30. gala nagród odbyła się w Berlinie.

 • Wenecja 2019: "Oficer i szpieg" z Wielką Nagrodą Jury

  Nagrody przyznało jury, którego przewodniczącą była w tym roku argentyńska reżyserka Lucrecia Martel. W jego skład weszli też m.in.: francuska aktorka Stacy Martin, meksykański operator Rodrigo(...) FIPRESCI. Srebrnego Lwa odebrała w imieniu Romana Polańskiego jego żona, aktorka Emmanuelle Seigner, grająca zresztą jedną z głównych ról w "Oficerze i szpiegu". Polski filmowiec nie mógł pojawić się na...

Zdjęcia na temat: nagrody odebrała
Wideo na temat: nagrody odebrała
 • Telekamery 2017: Teresa Lipowska odebrała Platynową Telekamerę

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", została w poniedziałek wyróżniona Platynową Telekamerą Tele Tygodnia za 60-lecie pracy artystycznej. Posłuchajcie co powiedziała nam po odebraniu nagrody.

 • Kesha płacze podczas odbierania wyróżnienia. Wzruszenie odebrało jej mowę!

  Piosenkarka Kesha otrzymała nagrodę Humanitarian Award za swoje zaangażowanie w walkę o prawa dla środowisk LGBT. Podczas podziękowania artystka wygłosiła mowę na temat homoseksualizmu i walki o równouprawnienia, nie potrafiąc ukryć wzruszenia. (STORYFUL/x-news)

 • Ewa Błaszczyk najbardziej wpływową kobietą polskiej medycyny

  Ewa Błaszczyk została wybrana Kobietą Medycyny 2015 roku. Aktorka odebrała nagrodę Światowej Organizacji Zdrowia, przyznawaną osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym w działaniu na rzecz poprawy zdrowia. Ewa Błaszczyk przyznaje, że nagrody są nie tylko motywacją do dalszych działań, lecz przede wszystkim szansą na rozwijanie działalności kliniki Budzik i pomocy kolejnym pacjentom. Obecnie