• Informacje na temat:

  nagrodzonych zestawami

Artykuły na temat: nagrodzonych zestawami
 • Justin Timberlake kupił Jessice drogi prezent z okazji… urodzenia dziecka!

  Justin Timberlake (34 l.) nagrodził swoją żonę za dzielną postawę na sali porodowej.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Oscarowe "Jak oni śpiewają"

  Przed nami jeszcze tylko 3 odcinki "Jak oni śpiewają" . W rywalizacji o Perłowy Mikrofon pozostała zaledwie piątka uczestników. 21 listopada poznamy zwycięzcę edycji mistrzowskiej programu - "Pojedynku Mistrzów", a w najbliższą sobotę usłyszymy przeboje nagrodzone Oscarem.

 • Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej

  Kilkanaście filmów - fabularnych i dokumentalnych, warsztaty - m.in. językowe, kulinarne i taneczne oraz wystawa fotograficzna "Izrael wczoraj i dziś" złożą się na rozpoczynający się w czwartek, 26 marca, Gdański Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej.

 • Rozwiązanie konkursu "Być jak Bodo"

  Kto wygrał "Bodo-zestawy" w naszym konkursie? Sprawdźmy!

 • Konkurs walentynkowy "Filmu"

  W walentynkowym konkursie miesięcznika FILM nagrodami było 20 zestawów, a w nich: film DVD "Samotni", nowy numer miesięcznika FILM oraz inny ciekawy film DVD.

 • Królowie prasy plotkarskiej

  Życie kolejny raz udowodniło, że pisze ciekawsze scenariusze, niż niejeden autor. Oto nasz subiektywny ranking serialowych ulubieńców, którzy dostarczyli nam nie mniejszych emocji również poza szklanym ekranem.

 • Wybierz największe przeboje Björk

  Fani Björk, charyzmatycznej islandzkiej wokalistki, otrzymali od swojej idolki niepowtarzalną szansę ułożenia zestawu piosenek, które trafią na album z jej największymi przebojami. Głosować można oczywiście na oficjalnej stronie wokalistki.

 • Konkurs z "Grą o tron": Puść wodze fantazji

  ...cztery, których autorzy zostaną nagrodzeni zestawami nagród. To nie koniec nagród! Jeśli nie macie ochoty pisać opowiadania, to opiszcie nam swoją ulubioną postać z serialu - kim jest i dlaczego...

 • Masz pomysł? Zrób film!

  Zrealizuj film według własnego pomysłu! Właśnie ruszył konkurs, adresowany do środowiska młodych filmowców, na adaptację filmową opowiadań nagrodzonych w części literackiej projektu "Dekalog 89 +".

Wideo na temat: nagrodzonych zestawami
 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...