• Informacje na temat:

  nagrywa płyt

Artykuły na temat: nagrywa płyt
 • Andrzej Piaseczny nagrywa nową płytę

  Prawdopodobnie jesienią do sklepów trafi nowa płyta Andrzeja Piasecznego.

 • ​BiFF nagrywa nową płytę. Pomóż im ją wydać!

  Grupa BiFF wraca na rynek i nagrywa trzecią płytę. Zespół postanowił wydać płytę samodzielnie - bez wsparcia koncernów płytowych. W związku z tym uruchomiona została specjalna akcja crowdfundingowa.

 • Tool naprawdę nagrywa nową płytę. Co już wiemy?

  ...nagrywania na kolejny album" - czytamy. Z zespołem ponownie pracuje Joe Barresi , który zajmował się inżynierią dźwięku i miksami płyty "10,000 Days". Barresi ma na koncie również pracę w studiu z m.in(...) ciekawa wizualna oprawa koncertów, płyt i teledysków). Niektórzy krytycy wprost stawiają Tool w roli następców King Crimson, pionierów progresywnego rocka z lat 70. XX wieku. Dorobek grupy to zaledwie...

 • Enslaved nagrywa. Kiedy nowa płyta?

  Płyta, której tytuł nie jest jeszcze znany, powstaje w Duper Studio w Bergen oraz w sąsiadującym z nim studiu Solslottet, które należy do Ivera Sandøya, perkusisty awangardowych pionierów viking(...) stycznia Grutle Kjellson , frontman Enslaved, wybrał się do Islandii, gdzie przez pięć dni nagrywano teledysk do nowego utworu. Następca albumu "E" z 2017 roku miałby ujrzeć światło dzienne w maju...

 • Aborym nagrywa

  ...), współpracujący z zespołem już przy okazji powstawania dwu poprzednich płyt "Psychogrotesque" (2010 r.) i "Dirty" (2013 r.), jak również Luciano Lamanna (studio Subsound) i Teo Pizzaloante (Braingasm Lab). "Shiting.negative" to zarazem pierwszy album nagrywany w nowym składzie. Do Fabbana dołączyli bowiem multiinstrumentalista Dan V, który zarejestrował już gitary i bas; RG Narchost (również bas...

 • Thy Disease nagrywa

  Zespół zaszył się w podkrakowskim Creative Music Studio, gdzie pracuje nad następcą płyty "Costumers Of Technocracy" (2014 r.). Na siódmym albumie Thy Disease usłyszymy 10 własnych kompozycji oraz kilka dodatkowych numerów. Całość zostanie zmiksowana w studiu ZED pod okiem Tomasza Zalewskiego, człowieka odpowiedzialnego za produkcję trzech ostatnich płyt zespołu. Sesja nagraniowa została...

 • Małgorzata Kożuchowska nagrywa płytę. Zaskakujący projekt

  Gwiazda polskiej telewizji Małgorzata Kożuchowska planuje nagrać płytę z piosenkami i kołysankami dla dzieci. Jak aktorka wpadła na ten pomysł?

 • Janet Jackson nagrywa

  Popularna amerykańska wokalistka Janet Jackson pracuje nad nową płytą. Na razie nagrania są w dość wczesnym stadium, trudno więc powiedzieć nie tylko to, kiedy ukaże się ten album, ale nawet w jakim stylu będzie utrzymany.

 • Wokalistka Abby nagrywa pierwszą od 25 lat autorską płytę

  Szwedzka piosenkarka Agnetha Faltskog rozpoczęła prace nad swoją nową płytą długogrającą. Dawna gwiazda zespołu ABBA ostatni album z premierowym materiałem nagrała w 1987 roku.

 • Kultowy gitarzysta Guns N' Roses przyznał, że muzycy pracują nad nową płytą

  W rozmowie opublikowanej przez stronę społecznościową festiwalu Gear Fest, Slash stwierdził, że czas blokady społecznej spędza w domu i w studiu muzycznym, gdzie komponuje oraz nagrywa partie gitarowe dla Guns N' Roses.

Zdjęcia na temat: nagrywa płyt
Wideo na temat: nagrywa płyt
 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę.

 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  Mateusz Banasiuk wraz z zespołem nagrywa obecnie debiutancki materiał. Twierdzi, że powstałe dotychczas kawałki brzmią bardzo męsko i rockowo. Ma też nadzieję, że już na wiosnę będzie można je usłyszeć w niektórych rozgłośniach radiowych.

 • Aleksandra Szwed nagrywa płytę

  Aleksandra Szwed pracuje nad debiutancką płytą. Część autorskiego materiału już od kilkunastu tygodni prezentuje publiczności podczas koncertów. Wykonuje także covery znanych polskich przebojów.