• Informacje na temat:

  nagrywa płytę

Artykuły na temat: nagrywa płytę
 • Małgorzata Kożuchowska nagrywa płytę. Zaskakujący projekt

  Gwiazda polskiej telewizji Małgorzata Kożuchowska planuje nagrać płytę z piosenkami i kołysankami dla dzieci. Jak aktorka wpadła na ten pomysł?

 • Andrzej Piaseczny nagrywa nową płytę

  ...ujawnił, że zaczął już nagrywać nową płytę. "Tym razem nagrywam partiami. Pierwsza część jest już prawie nagrana i w styczniu wracam do studia" - opowiada Piaseczny. "Człowiek w pewnym wieku nie musi nagrywać cały czas superhitowych płyt" - powiedział ze śmiechem popularny "Piasek", nieco zbijając dziennikarkę TVN z tropu. Niewykluczone, że na początku tego roku wokalista zaprezentuje pierwszy singel...

 • Dereszowska nagrywa płytę

  ..."W sierpniu wchodzę do studia i nagrywam album" - zapowiada Anna Dereszowska. Aktorka od dziecka lubi śpiewać, na co dzień występuje z zespołem Machina del Tango, a teraz przygotowuje solowy krążek.

 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  Mateusz Banasiuk wraz z zespołem nagrywa obecnie debiutancki materiał. Twierdzi, że powstałe dotychczas kawałki brzmią bardzo męsko i rockowo. Ma też nadzieję, że już na wiosnę będzie można je usłyszeć w niektórych rozgłośniach radiowych. Aktor nie liczy, że materiał ten zdobędzie powszechne uznanie, wierzy jednak, że spodoba się części polskiej publiczności.

 • Carcass nagrywa

  ...opracowanego materiału na nową płytę. "Nie zamierzamy na tym poprzestawać, gromadząc materiał, z którego będziemy mogli wybrać to, co najlepsze" - powiedział wówczas Steer. Dodajmy, że na...

 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę. Znajdą się na niej standardy muzyki jazzowej.

 • Julia Wieniawa nagrywa debiutancką płytę

  Jeszcze w tym roku ukaże się debiutancka płyta Julii Wieniawy, znanej z serialu "rodzinka.pl" i filmu "Kobiety mafii". Krążek utrzymany będzie w stylistyce muzyki elektronicznej, choć znajdą się na nim także rockowe brzmienia.

 • Aleksandra Szwed nagrywa płytę

  ..., którzy mi pomogli - mówi Aleksandra Szwed agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Wokalistka nagrywa materiał na nową płytę wraz z zespołem The CzadMakers, z którym od dłuższego czasu współpracuje(...) telewizyjnego show, gwiazda równolegle pracowała nad materiałem na swoją debiutancką płytę. W maju wypuściła singiel "Powiedz, że nie kochasz", będący nową wersją hitu "99 Luftballons" nagranego w 1983

 • ​BiFF nagrywa nową płytę. Pomóż im ją wydać!

  Grupa BiFF wraca na rynek i nagrywa trzecią płytę. Zespół postanowił wydać płytę samodzielnie - bez wsparcia koncernów płytowych. W związku z tym uruchomiona została specjalna akcja crowdfundingowa.

 • Maria Niklińska nagrywa płytę w Los Angeles

  Wokalistka pracuje nad nową płytą. Krążek nagrywany jest w Los Angeles i będzie w całości anglojęzyczny. Maria Niklińska twierdzi, że premierowe piosenki będą mieć bardziej pozytywny wydźwięk niż utwory pochodzące z jej debiutanckiego albumu "Maria".

Zdjęcia na temat: nagrywa płytę
Wideo na temat: nagrywa płytę
 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  Mateusz Banasiuk wraz z zespołem nagrywa obecnie debiutancki materiał. Twierdzi, że powstałe dotychczas kawałki brzmią bardzo męsko i rockowo. Ma też nadzieję, że już na wiosnę będzie można je usłyszeć w niektórych rozgłośniach radiowych.

 • Aleksandra Szwed nagrywa płytę

  Aleksandra Szwed pracuje nad debiutancką płytą. Część autorskiego materiału już od kilkunastu tygodni prezentuje publiczności podczas koncertów. Wykonuje także covery znanych polskich przebojów.

 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę.

Dyskusje na temat: nagrywa płytę