• Informacje na temat:

  nagrywać film

Artykuły na temat: nagrywać film
 • Natasza Urbańska kończy nagrywać nowy album. Będzie utrzymany w klimacie bluesa

  Początek roku dla Nataszy Urbańskiej stoi nie tylko pod znakiem kina - 7 lutego do kin wejdzie film "365 dni" z jej udziałem. Przede wszystkim realizuje się muzycznie. Koncertuje, poza tym pracuje nad nową płytą. Jak zdradza artystka, będzie to album osobisty, osadzony w klimacie bluesa.

 • Jennifer Hudson jako Aretha Franklin w filmie "Respect". Zobacz zwiastun

  Poświęcony artystce nazywanej "Królową soulu" film biograficzny "Respect" trafi do amerykańskich kin na Boże Narodzenie tego roku. W roli Arethy Franklin wystąpi w nim Jennifer Hudson. Podczas rozdania nagród BET Awards (nagrody przyznawane od 2001 roku przez amerykańską telewizję BET - Black Entertainment Television) zaprezentowany został zwiastun nadchodzącego filmu.

 • Marcel Łoziński: Życie jest jak film dokumentalny

  ..."Życie jest jak film dokumentalny. Patrzę tak sobie ciągle na ten film dokumentalny bez myślenia o końcu, bo nie wiem, ile jeszcze taśmy zostało w kasecie" - powiedział Marcel Łoziński, wybitny reżyser dokumentalista, autor m.in. "89 mm od Europy", który w niedzielę, 17 maja, kończy 80 lat.

 • Jan A.P. Kaczmarek, wybitny kompozytor filmowy i teatralny, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", zakończył niedawno w Łodzi pracę nad muzyką do filmu Janusza Kamińskiego "Hania".

 • Raper nagrywał śmierć swojej nafaszerowanej narkotykami dziewczyny

  Michiego . Głównym podejrzanym był jej chłopak, z którym brała udział w festiwalu, raper Ceon Broughton . Teraz pojawiły się nowe, szokujące dowody w sprawie - filmy, które nakręcił chłopak dziewczyny, raper Ceon Broughton. Jak podejrzewają śledczy, to on mógł nielegalnie wnieść na teren festiwalu narkotyki i podać je swojej dziewczynie. Później kręcił telefonem filmiki, na których widać...

 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  Mateusz Banasiuk jest dyplomowanym aktorem. Ukończył Wyższą Szkołę Filmową oraz Akademię Teatralną. Zasłynął rolą Radka w serialu "Pierwsza miłość" oraz Kuby w głośnym filmie "Płynące wieżowce(...) grać pierwsze koncerty. Swój talent do gry na perkusji pokazał także w dwóch filmach: "Wszystko, co kocham" oraz "Kto nigdy nie żył". W 2015 roku założył zespół o nazwie Lavina, którego wokalistą...

 • Film "Respect" o Arecie Franklin. Kto znalazł się w obsadzie?

  Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald i Mary J. Blige dołączyli do obsady biograficznego filmu poświęconego Arecie Franklin. Główną rolę w filmie zatytułowanym "Respect" zagra Jennifer Hudson. Premiera została zapowiedziana na 14 sierpnia 2020 r.

 • Film o Billie Holiday. Kto w rolach głównych?

  Trevante Rhodes i Garrett Hedlund dołączyli do obsady biograficznego filmu "The United States vs. Billie Holiday". W roli głównej pojawi się Andra Day.

 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę. Znajdą się na niej standardy muzyki jazzowej.

 • Julia Wieniawa nagrywa debiutancką płytę

  Jeszcze w tym roku ukaże się debiutancka płyta Julii Wieniawy, znanej z serialu "rodzinka.pl" i filmu "Kobiety mafii". Krążek utrzymany będzie w stylistyce muzyki elektronicznej, choć znajdą się na nim także rockowe brzmienia.

Zdjęcia na temat: nagrywać film
Wideo na temat: nagrywać film
 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę.

 • Julia Wieniawa nagrywa debiutancką płytę

  Jeszcze w tym roku ukaże się debiutancka płyta Julii Wieniawy, znanej z serialu "rodzinka.pl" i filmu "Kobiety mafii". Krążek utrzymany będzie w stylistyce muzyki elektronicznej, choć znajdą się na nim także rockowe brzmienia.

 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji z fanami oraz zabawę. Nie boi się opowiadać o swoim związku, zazwyczaj robi to jednak w formie żartu, nagrywając zabawne filmiki ze swoim partnerem Antonim Królikowskim. Julia Wieniawa jest bardzo

Dyskusje na temat: nagrywać film
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Bardzo chciałam oglądać film o Bodo, zawsze lubiłam stare filmy itp., ale jak zaczęłam oglądać ten film, to ręce, nogi opadały, miałam wrażenie, że to jest film dla dzieci, Królikowski porażka, mimo sympatii do całej jego rodziny, akcje, zdjęcia planu, teksty, no załamka. Potem ten drugi aktor, nie mogłam tego przełknąć, przestałam nagrywać i oglądać. Szkoda, wielka szkoda, tak bardzo oczekiwałam

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Droga do sławy

  Film jest zajefajny....ogólnie nie lubię filmów kostiumowych, historycznych...ale ten mnie wciąga na maksa... Super aktorzy, super akcja, trochę historii.... i zgodzę się z przedmówcą....szkoda, że my Polacy nie mamy takich ciekawych filmów "historycznych". A pewnie byłoby co nagrywać.

 • Re: Przyznaje się, że oszukiwał widzów!

  Po co nagrywać film o Lechu, skoro mamy wspaniałą komedię z Jarusiem.