• Informacje na temat:

  nagrywania scen

Artykuły na temat: nagrywania scen
Zdjęcia na temat: nagrywania scen
Wideo na temat: nagrywania scen
 • Anna Karwan o "Barwach szczęścia"

  W nowym sezonie „Barw szczęścia” pojawi się nowy wątek, którego się nie spodziewałam. Myślę, że będzie on dość kontrowersyjny, choć mi osobiście bardzo się podoba – zdradza Ania Karwan. Wokalistka podkreśla, że praca na planie serialu jest bardzo wymagająca. Często zdjęcia trwają po 12 godzin, a w tym czasie nagrywanych jest wiele rożnych scen, dlatego też trzeba być perfekcyjnie przygotowanym do

 • Maria Łuczenko-Szczęsna o hejcie. "Nie wiem, czym to jest spowodowane"

  - powiedziała Łuczenko-Szczęsna. Na scenie programu wykonała piosenkę "Hiding in the water". (x-news/DDTVN)

 • Magda Welc wraca po latach! Pamiętacie ją?

  Magda Welc (17 l.) jako najmłodsza uczestniczka programu „Mam Talent” wygrała pierwszą edycję. Czy po 5 latach planuje wrócić na scenę? O tym wokalistka i kompozytor Piotr Rubik opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. – Jestem pewna tego, że nie chcę schodzić ze sceny.- Nie było momentu, w którym pomyślałabym, żeby zrezygnować z muzyki. Nie chciałam jednak zacząć kariery za wcześnie. Przez te wszystkie

Dyskusje na temat: nagrywania scen
 • Re: Wypadki na planach seriali. Aktor przystawił sobie rewolwer do głowy

  Tak , lecz tam były jakieś podejrzenia o morderstwo. I to chyba w czasie nagrywania scen do filmu KRUK chociaż nie jestem pewien.

 • Re: "rodzinka.pl": Żegnamy Boskich

  ja nie mogę oglądać seriali TVN. Może i scenarzysta chciał dobrze i wymyślił ciekawą historię, ale sposób pisania dialogów, kreowania postaci, wybór treści do przekazania widzowi i sposób nagrywania scen powoduje, że wyłączam serial po 15 minutach. Tego nie da się oglądać, bo nie można się skupić na tak marnym przekazie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Czy zacznie nowe życie?

  Nie wiem czy taki miał być efekt ale scena pod prysznicem dość odważna ... No i upadek Sylwii do wanny musiał być bolesny. Nie dziwię się, że Pani Magda nabawiła się kontuzji podczas nagrywania tych scen i dlatego był kręcony tylko jeden dubel.